Przejdź do treści

Policyjny newsletter

Bez kategorii, 12 grudnia 2017 12:55

Sprawa kryminalna oraz dwie kolizje

Podziel się

Kilka dni temu policjanci z Wydziału Kryminalnego w Wadowicach, w trakcie realizacji czynności służbowych, ustalili, że 17-letni mężczyzna przebywając w Wadowicach posiada przy sobie środki psychotropowe. Funkcjonariusze namierzyli i zatrzymali tego mieszkańca powiatu wadowickiego, który posiadał marihuanę oraz amfetaminę. W trakcie dalszych czynności ustalono, że zatrzymany sprzedawał narkotyki innym osobom. Ponadto policjanci ustalili mężczyznę, od którego 17-latek kupował narkotyki. To 18-letni mieszkaniec tego samego powiatu, który następnego dnia został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzuty posiadania w miejscu zamieszkania substancji zabronionych tj: marihuany i haszyszu oraz ich sprzedawanie.
Na wniosek KPP w Wadowicach, Prokurator Rejonowy w Wadowicach wobec podejrzanych zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

11 grudnia 
Andrychów, ul. Kilińskiego godz. 6:30
Kierujący samochodem marki Skoda, jadąc w kierunku ul. Dąbrowskiego zahaczył bokiem samochodu o linii telekomunikacyjne. Kable zwisały na wysokości 40 cm. nad ziemią.

ul. Starowiejska, godz. 10:40 
Kierujący samochodem marki Nissan, pokonując zakręt, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W konsekwencji uderzył tylną częścią pojazdu w ogrodzenie.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content