Przejdź do treści

Podwójnie zwycięski wieczór w andrychowskiej hali

Sport, 21 października 2023 21:32

To był udany dzień dla fanów andrychowskiej siatkówki. Drugoligowy zespół seniorów MKS-u wygrał 3:0 z MOSiR-em Jasło, a seniorki w kolejnym meczu II ligi małopolskiej pokonały 3:1 LKS Czarnochowice. Obie andrychowskie drużyny przewodzą w tabelach swoich lig.

Mecz 4. kolejki II ligi seniorów z zespołem z Jasła toczył się pod dyktando andrychowian, którzy pierwszą partię wygrali wysoko, do 14. Najwięcej emocji było w drugim secie, który MKS zwyciężył na przewagi (do 25). Podopieczni trenerów Macieja Fijałka i Piotra Munika w trzeciej partii postawili kropkę nad „i”, zwyciężając do 21 i 3:0 w całym starciu.

Po czterech meczach MKS wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli z dwunastoma punktami, ale druga Avia Sędziszów Małopolski legitymuje się takim samym dorobkiem. Teraz czeka andrychowskich siatkarzy mecz na szczycie właśnie z zespołem z Sędziszowa – na wyjeździe w sobotę 28 października.

Świetnie spisują się w tym sezonie również seniorki MKS-u, które notują zwycięstwo na zwycięstwem. Tym razem pokonały LKS Czarnochowice 3:1 i z kompletem trzech zwycięstw są liderkami tabeli.

gs

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content