Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Pobiegną dla Olusia

Informacje, 05 października 2020 09:00

Charytatywny Bieg na MOLO wpisał się w tradycję Resortu MOLO, jego usytuowanie oraz ścieżka wokół zalewu tworzą idealne warunki dla biegaczy. W tym roku uczestnicy 6 edycji biegu będą zbierać środki na leczenie małego Olusia, który urodził się z rozszczepem, spodziectwem prąciowym, wadą serduszka, odkształconymi stópkami i podejrzeniem choroby genetycznej.

– Oluś ma już za sobą operację ale przed nim długi czas rehabilitacji, na którą niezbędne są środki finansowe.
Zachęcamy wszystkich do wsparcia małego wojownika na drodze do zdrowia poprzez udział oraz składanie datków w dniu biegu
– czytamy na stronie Organizatora.

Oluś

Bieg odbędzie się 10 października i obejmie 10 kilometrów – rozpocznie się na ulicach gminy Osiek, a skończy na terenie ośrodka MOLO. Poza biegiem głównym organizator przewiduje także bieg dzieci na krótki dystans.

Bieg powstał z inicjatywy szerzenia sportu oraz chęci pomagania chorym i potrzebującym, a całej imprezie towarzyszy radosna, rodzinna atmosfera. Podczas czterech edycji Biegu na MOLO udało nam się zebrać łącznie blisko 50 000 zł. Całość tej kwoty została przekazana podopiecznym Fundacji „Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy”. Minimalna opłata startowa w dniu biegu wynosi 50 zł i jest w całości przekazywana na cele charytatywne – czytamy na stronie MOLO.

Zapisy na bieg dla dorosłych >>

Zapisy na bieg dla dzieci >>

Regulamin biegu >>

Program imprezy:
9:00 – 11:00 | Zgłoszenia i wydawanie starterów
10:00 | Otwarcie zawodów
10:10 | Biegi w kategoriach dziecięcych i młodzieżowych z podziałem na biegi dziewcząt i chłopców:
– bieg przedszkolaków: rocznik 2014 – 2016: 150 m
– bieg dzieci szkół podstawowych 2011 – 2013: 150 m
– bieg dzieci szkół podstawowych 2008 – 2010: 300 m
– bieg dzieci szkół podstawowych 2005 – 2007: 450 m
12:00 | Bieg główny
13:30 | Dekoracja zwycięzców

mapa

UWAGA! W związku z obecną sytuacja epidemiologiczną prosimy do biura zawodów przyjść w maseczkach.
Podczas odbioru pakietów startowych będzie zorganizowana zbiórka pieniędzy. Przyjmujemy że każdy startuje wrzuci minimum 50 zł do puszki. Wszystkie uzyskane datki Organizator przekazuje na cel charytatywny – dla podopiecznych Fundacji Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy. Za wszystkie przekazane środki pieniężne serdecznie dziękujemy!

Źródło: Resort MOLO

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content