Przejdź do treści

Plaża, sport i zabawa na Placu Mickiewicza

Sport, 18 sierpnia 2015 08:28

​Już w ten weekend na Placu Mickiewicza w Andrychowa odbędzie się Beskidzka Plaża – turniej dla wszystkich miłośników siatkówki plażowej.

Podziel się

W dniach 21 – 23 sierpnia odbędą się równolegle cztery turnieje. Do rywalizacji przystąpią seniorzy i seniorki w otwartym turnieju Beskidzkiej Plaży natomiast rozgrywki Młodej Plaży Open skierowane są do zawodników i zawodniczek, którzy nie ukończyli 18 roku życia. Mimo, iż są to turnieje amatorskie, nie zabraknie też zmagań utytułowanych zawodników. W trzech tegorocznych turniejach wzięli udział m.in. młodzieżowi reprezentanci Polski – Jakub Macura, Mateusz Łysikowski, Maciej Lewicki czy Mateusz Paszkowski.

Do rywalizacji może przystąpić każdy sympatyk plażowej odmiany siatkówki. Zgłoszenia na turniej Beskidzkiej Plaży wraz z wypełnionym formularzem prosimy przesyłać na zgloszenia@beskidzkaplaza.pl. Formularz do pobrania na stronie http://beskidzkaplaza.pl/ . Podobnie z Młodą Plażą Open – wszystkie potrzebne informacje do wglądu i pobrania na www.plazaopen.pl. W rywalizacji może wziąć udział po szesnaście zespołów, a o przyznaniu miejsca decyduje kolejność zgłoszeń.

Obok zmagań sportowych organizatorzy zaplanowali również atrakcje dla kibiców. 

W konkursach i animacjach będzie można wygrać nagrody i świetnie się bawić.

Turnieje w Andrychowie będą ostatnimi w tym roku plażowymi zmaganiami w Beskidach, dlatego warto pojawić się na Placu Mickiewicza.
22-23.08 na Placu Mickiewicza prócz miasteczka plażowego pojawi się również strefa, w której odbędzie się „Weekend ze zdrowiem”.

W godzinach 10:00 – 16:00 będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji medycznych
– dietetyka
– analiza składu ciała (badanie przed konsultacją dietetyczną)
– wady postawy
– badanie analityczne (poziom cholesterolu, kreatyniny, alat)

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content