Przejdź do treści

Piłkarze wracają do walki o ligowe punkty

Sport, 23 kwietnia 2021 11:17

W weekend lokalne drużyny piłkarskie wracają na boiska. W Keeza IV lidze Beskid Andrychów zmierzy się z niżej notowanym LKS-em Śledziejowice. Sporo emocji będzie także w Keeza Klasie A oraz Keeza Klasie B.

Z uwagi na trudne warunki atmosferyczne, mecz Beskidu z LKS-em Śledziejowice zostanie zorganizowany na sztucznym boisku w Chełmku, a pierwszy gwizdek zaplanowano na sobotę o godzinie 11. Drużyna Beskidu Andrychów walczy na dwóch frontach, bo prócz ligowych zmagań podopieczni trenera Macieja Mrowca grają jeszcze w Pucharze Polski. W minioną środę andrychowianie pokonali Koronę Niedzieliska 7:2 i zakwalifikowali się do ćwierćfinału na szczeblu województwa małopolskiego. Zmierzą się na tym etapie z naszpikowaną klasowymi piłkarzami Wieczystą Kraków, w której grają między innymi byli reprezentanci Polski – Sławomir Peszko i Radosław Majewski. Mecz zaplanowano na przyszłą środę w Krakowie.

Na boiska wracają też piłkarze w Keeza Klasie A. W osiemnastej kolejce Burza Roczyny zagra u siebie ze Strzelcem Budzów w niedzielę o 17, Halniak Targanice na własnym stadionie podejmie Leńczankę Leńcze w niedzielę o 17, Znicz Sułkowice Bolęcina na wyjeździe zmierzy się z Jałowcem Stryszawa w sobotę o 17, a Huragan Inwałd w Zawoi powalczy z BCS-em w sobotę o 17.

Z kolei w Keeza Klasie B Gronie Zagórnik zagrają z Orłem Radocza w niedzielę o 17, Leskowiec Rzyki w Grodzisku zmierzy się z Grodem w niedzielę o 11, a rezerwy Halniaka Targanice będą pauzować.

gs, fot. Grzegorz Sroka

Podziel się
Skip to content