Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Piłkarskie zmagania na finiszu

Sport, 20 czerwca 2021 21:13

Za nami ostatnia seria spotkań Keeza IV ligi. Drużyna Beskidu Andrychów na zakończenie pokonała MKS Trzebinia 1:0, a gola na wagę trzech punktów zdobył w końcówce spotkania Filip Kasiński. Kolejne mecze rozegrały również drużyny w Keeza Klasie A, B oraz IV lidze kobiet.

Zwycięstwo w Trzebini dało andrychowianom awans na szóste miejsce, na którym ostatecznie kończą sezon 2020/2021. Pierwsze miejsce zajął zespół Wiślan Jaśkowice, który zmierzy się w barażu o awans do III ligi z Unią Tarnów.

W 32. kolejce Keeza Klasy A Znicz Sułkowice Bolęcina przegrał z Żurawie Krzeszów 0:4, Halniak Targanice uległ Olimpii Chocznia 2:4, Huragan Inwałd pokonał Dąb Paszkówka 5:3, a Burza Roczyny wygrała z BCS Zawoja 6:1. Halniak plasuje się nadal na pozycji wicelidera, Burza jest trzecia, Huragan siódmy, a Znicz czternasty. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki.

W 26. serii spotkań Keeza Klasy B Halniak II Targanice przegrał z Borowikiem Bachowice 0:1, Gronie Zagórnik uległy Sokołowi Frydrychowice 2:4, a Leskowiec Rzyki bez wychodzenia na boisko zgarnął trzy punkty, bo z rozgrywek wycofała się Łysa Góra Zawadka. Zespół z Targanic plasuje się na miejscu czwartym, z Zagórnika na szóstym, a z Rzyk na ósmym. Do końca sezonu już tylko jedna kolejka.

Ostatnia kolejka rozegrana została na szczeblu IV ligi kobiet. Drużyna Burzy Roczyny zamknęła sezon porażką 0:11 z Bronowianką Kraków. Burza uplasowała się na przedostatnim, dziewiątym miejscu.

gs

Podziel się
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Skip to content