Przejdź do treści

Piłkarskie emocje w nadchodzący weekend

Sport, 17 września 2021 10:30

Przed nami kolejne ligowe emocje. W Keeza IV lidze Beskid Andrychów czeka bardzo trudny mecz z mocnym zespołem - tym razem będzie to wyjazdowe starcie z Orłem Ryczów, zaplanowane na sobotę o godzinie 16. W Keeza Klasie A i B rozegrane zostaną derby naszej gminy. Do walki staną również niepokonani póki co w lidze wojewódzkiej juniorzy Beskidu.

W Keeza Klasie A pora na derby, w których Burza Roczyny zmierzy się z Huraganem Inwałd w Roczynach w sobotę o 16. O tej samej porze rozpocznie się mecz w Sułkowicach Bolęcinie, gdzie Znicz zagra z Orłem Wieprz. Z kolei Halniak Targanice na wyjeździe zmierzy się z Grodem Grodzisko w niedzielę o 11.

Na szczeblu Keeza Klasy B Halniak II Targanice zagra u siebie z Groniem Zagórnik w niedzielę o 16, a Leskowiec Rzyki na własnym boisku podejmie Orła Radocza w sobotę o 16.

Kolejny mecz czeka także niepokonanych póki co juniorów Beskidu Andrychów, którzy w ramach Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych zmierzą się tym razem z niżej notowaną Grybovią Grybów. Mecz zaplanowano na sobotę o 16 w Andrychowie.

gs

Podziel się
Skip to content