Przejdź do treści

Piłkarskie emocje dobiegają końca

Sport, 27 czerwca 2021 20:28

W Keeza IV lidze rozegrany został pierwszy mecz barażowy o awans do III ligi. W Keeza Klasie A odbyła się przedostatnia kolejka, a w Keeza Klasie B ostatnia. Szczegóły w rozwinięciu.

W Skawinie mistrzowie grupy zachodniej, Wiślanie Jaśkowice, pokonali mistrzów grupy wschodniej, Unię Tarnów 2:1. We wtorek w Tarnowie rozegrany zostanie rewanż. Przypomnijmy, że Beskid Andrychów zakończył rozgrywki na szóstym miejscu.

W Keeza Klasie A rozegrana została przedostatnia, 33. kolejka. Burza Roczyny pokonała Astrę Spytkowice 2:1, Nadwiślanka Brzeźnica wygrała z Huraganem Inwałd 3:2, Halniak Targanice wygrał z Narożem Juszczyn 5:2, a Znicz Sułkowice Bolęcina zremisował z Leńczanką Leńcze 1:1. Już w środę rozegrana zostanie ostatnia, 34. seria spotkań, w której Znicz Sułkowice zmierzy się u siebie z Halniakiem Targanice, a Huragan Inwałd powalczy z Burzą Roczyny. Oba mecze zaplanowano na środę o 18. Tymczasem Halniak zajmuje miejsce drugie, Burza trzecie, Huragan siódme, a Znicz czternaste.

W Keeza Klasie B Halniak II Targanice przegrał z Amatorem Babica 0:4, a Gronie Zagórnik pokonały Skawę Witanowice 1:0. W ostatniej kolejce Leskowiec Rzyki pauzował. Na zakończenie sezonu zespół z Targanic zajął czwarte miejsce, z Zagórnika szóste, a z Rzyk ósme.

gs

Podziel się
Skip to content