Przejdź do treści
Reklama

Piłkarski weekend bez porażki

Sport, 31 maja 2015 20:29

Znakomicie spisali się w ostatni weekend maja piłkarze drużyn z naszej gminy, dodając punkty do swojego ligowego dorobku. Halniak, Znicz, Huragan, Leskowiec i Gronie wygrały, a Burza zremisowała.

Podziel się

A-klasa Wadowice:
Burza Roczyny – Relaks Wysoka 1:1
Halniak Targanice – Grom Grzechynia 4:0
Znicz Sułkowice Bolęcina – Leńczanka Leńcze 2:0

W meczu z Relaksem Wysoka Burza walczyła o awans na czwartą lokatę. Roczynianie prowadzili, ale korzystnego wyniku nie udało im się dowieźć do końca – Relaks wyrównał z rzutu karnego. Burza ma 39 punktów i nadal plasuje się na 5. lokacie.

Kolejne zwycięstwo zanotowali piłkarze Znicza, którzy tym razem rozprawili się z niżej notowaną Leńczanką Leńcze 2:0. Podopieczni trenera Marka Kudłacika zajmują 7. miejsce (32 punkty). 

Dobrze poszło również drużynie z Targanic, która rozbiła przedostatni Grom Grzechynia 4:0. Podopieczni trenera Artura Zborowskiego zgromadzili 31 oczek i plasują się tuż za Zniczem, na miejscu ósmym. 

B-klasa Wadowice gr. II:
Olimpia Chocznia – Huragan Inwałd 1:4
Leskowiec Rzyki – Łysa Góra Zawadka 3:0 (walkower)

Huragan w starciu z sąsiadującą w tabeli Olimpią Chocznia wygrał 4:1. Zespół z Inwałdu na trzy mecze przed końcem sezonu zajmuje 3. miejsce i traci do premiowanej awansem 2. lokaty cztery oczka. Podopieczni trenera Jakuba Adamusa wciąż mają więc szanse, ale muszą liczyć na potknięcia Płomienia Sosnowice.

Drużyna z Rzyk zainkasowała tym razem komplet punktów bez wychodzenia na boisko. Łysa Góra wycofała się z rozgrywek. Leskowiec prowadzi z przewagą jednego oczka nad Płomieniem. 

C-klasa Wadowice gr. II:
Wikliniarz Woźniki – Gronie Zagórnik 2:3

Trwa znakomita seria piłkarzy z Zagórnika, którzy wiosną notują zwycięstwo za zwycięstwem. Tym razem pokonali na wyjeździe liderującego Wikliniarza Woźniki 3:2 i zbliżyli się do czołówki. Gronie mają 38 punktów i zajmują 3. miejsce. Druga Nadwiślanka Brzeźnica ma 44 oczka, a Wikliniarz 46. 

Poniżej prezentujemy zdjęcia z meczu Burza Roczyny – Relaks Wysoka. 

(gs)
 

Podziel się
Skip to content