Przejdź do treści

Piłkarski sezon zmierza ku końcowi

Sport, 25 czerwca 2021 10:32

Rozgrywki sezonu 2020/2021 w Keeza IV lidze zostały już zakończone, Beskid Andrychów finiszował na szóstym miejscu, ale to nie koniec emocji. Przed nami jeszcze mecze w Keeza Klasie A i B.

Mistrz grupy zachodniej Keeza IV ligi, Wiślanie Jaśkowice, zmierzy się z mistrzem grupy wschodniej, Unią Tarnów, o awans do III ligi. Pierwszy mecz barażowy rozegrany zostanie w Skawinie w sobotę o 15. Rewanż w Tarnowie tydzień później.

Tymczasem w Keeza Klasie A rozegrana zostanie przedostatnia, 33. seria spotkań. Halniak Targanice u siebie zmierzy się z Narożem Juszczyn w sobotę o 17, Huragan Inwałd w Brzeźnicy zagra z Nadwiślanką w sobotę o 15, Znicz Sułkowice Bolęcina w Leńczach powalczy z Leńczanką w niedzielę o 17, a Burza Roczyny u siebie zagra z Astrą Spytkowice w niedzielę o 17.

W Keeza Klasie B pora na ostatnią kolejkę. Halniak II Targanice w niedzielę o 17 zagra u siebie z Amatorem Babica, a Gronie Zagórnik w Witanowicach zmierzą się ze Skawą w niedzielę o 17. Leskowiec Rzyki w ostatniej kolejce pauzuje.

gs

Podziel się
Skip to content