Przejdź do treści
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

Piłkarski maraton trwa

Sport, 13 czerwca 2021 23:01

W Keeza IV lidze rozegrana została 26. kolejka, w której Beskid Andrychów zremisował z Dalinem Myślenice 0:0. Odbyły się też mecze Keeza Klasy A, B oraz IV ligi kobiet.

Jeden zdobyty w Myślenicach punkt pozwolił andrychowian awansować na siódme miejsce. Do końca czwartoligowego sezonu jeszcze dwa mecze – w środę o 17:30 Beskid zagra na wyjeździe z wyżej notowanym LKS-em Jawiszowice.

W 31. serii spotkań Keeza Klasy A Burza Roczyny pokonała Żurawia Krzeszów 2:0, Huragan Inwałd wygrał z Koroną Skawinki 5:3, Znicz Sułkowice Bolęcina zwyciężył z Narożem Juszczyn 2:0, a Halniak Targanice zremisował z Orłem Wieprz 0:0. Halniak nadal jest wiceliderem, Burza plasuje się na miejscu trzecim, Huragan jest siódmy, a Znicz czternasty.

W 24. kolejce Keeza Klasy B Leskowiec Rzyki uległ Orłowi Radocza 0:1, Gronie Zagórnik pokonały Wikliniarza Woźniki 3:2, a Halniak II Targanice nie rozegrał swojego spotkania, bo Dąb Tomice nie przyjechał na mecz, więc zgarnie trzy punkty za darmo. Zespół z Targanic jest czwarty, z Zagórnika piąty, a z Rzyk ósmy.

Z kolei w IV lidze kobiet Burza Roczyny przegrała z Olimpią Osieczany 0:7 i zajmuje nadal przedostatnią pozycję.

gs

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Skip to content