Przejdź do treści
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

Piłkarska majówka za nami

Sport, 03 maja 2021 10:03

W weekend kolejne mecze rozegrały drużyny Keeza Klasy A, Keeza Klasy B oraz IV ligi kobiet. Jak poszło ekipom z Inwałdu, Targanic, Roczyn, Bolęciny, Rzyk i Zagórnika?

W 20. serii Keeza Klasy A Huragan Inwałd pokonał 4:1 Żurawia Krzeszów, Burza Roczyny wygrała 2:1 z Orłem Wieprz, Halniak Targanice zremisował 0:0 z Jałowcem Stryszawa, a Znicz Sułkowice Bolęcina uległ Koronie Skawinki 0:1. Po tych meczach Halniak jest piąty, Huragan siódmy, Burza dziewiąta, a Znicz trzynasty.

Już w środę 5 maja o 18 mecze 21. kolejki. Halniak Targanice u siebie powalczy z Wisłą Łączny, Znicz Sułkowice Bolęcina podejmie na własnym stadionie drużynę Dębu Paszkówka, Burza Roczyny w Choczni zmierzy się z Olimpią, a Huragan Inwałd w Budzowie zagra ze Strzelcem.

W 16. kolejce Keeza Klasy B Halniak II Targanice pokonał Sokoła Frydrychowice 4:1, a Gronie Zagórnik zremisowały z Leskowcem Rzyki 2:2. Zespół z Targanic jest wiceliderem, Gronie są piąte, a Leskowiec dziewiąty.

W 13. kolejce IV ligi kobiet drużyna Burzy Roczyny przegrała z Tempem Białka 0:1. Po dziesięciu meczach Burza zajmuje dziewiąte miejsce.

gs

Podziel się
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
gabinet dietetyczny-baner
Skip to content