Przejdź do treści

Piknik Charytatywny w Roczynach

Informacje, 20 września 2022 08:44

W niedzielę 25 września od godz. 10.00 na boisku LKS Burza Roczyny odbędzie się Wielki charytatywny Piknik dla Oliwierka chorego na SMA1. Program pikniku jest bardzo bogaty, będzie się działo!

Oprócz atrakcji dla najmłodszych (m.in. zjeżdżalni, dmuchańców, ścianki wspinaczkowej czy gokartów) odbędą się pokazy strażaków ochotników, parada postaci z bajek, kiermasze ciast i książek, animacje i warsztaty dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz występ Orkiestry Dętej Stowarzyszenia Orkiestra Dęta OSP w Roczynach. Wszystkie atrakcje dostępne bez limitu w ramach biletu wejściowego (45,00 zł/dziecko; rodzice i opiekunowie gratis). Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na leczenie Oliwiera Komana, o którym pisaliśmy TUTAJ >>

Oliwier potrzebuje najdroższego leku – terapii genowej. To walka na śmierć i życie. Tu liczy się czas! Proszę, nie bądź obojętny przyjdź na piknik, pomóż w zbiórce i daj Oliwierkowi szansę! Udostępnij informację, powiedz o nas znajomym, niech będzie nas jak najwięcej! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Organizatorzy: FunShow.pl – wynajmem, dzierżawa i sprzedaż Urządzeń Rozrywkowych oraz LKS Burza Roczyny

Źródło: LKS Burza Roczyny

Podziel się
Skip to content