Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Oto prawdziwe Talenty

Kultura, 06 listopada 2015 08:22

​44 młodych aktorów, recytatorów, tancerzy i piosenkarzy oraz ponad dwudziestu artystów zgłosiło się do tegorocznych gminnych eliminacji XV Festiwalu Artystycznego „Talenty 2015”.

Podziel się

Po przesłuchaniu 44 uczestników w 3 grupach wiekowych 4 kategorii artystycznych zakwalifikowało do Festiwalu Powiatowego:

KATEGORIA ARTYSTYCZNA
RECYTACJA:

II GRUPA WIEKOWA:
– MAŁGORZATA KUŁAGA, WDK SULKOWICE ŁĘG
– MIŁOSZ RAJDA, WDK SUŁKOWICE ŁĘG
– ALEKSANDRA GROMOTKA, SP4 ANDRYCHÓW
– KORNELIA PŁAWNY, WDK SULKOWICE ŁĘG

III GRUPA WIEKOWA:
– MAGDALENA WAWRZESZKIEWICZ,GIMNAZJUM NR1 ANDRYCHÓW
– PAULINA MACIASZEK, GIMNAZJUM NR1 ANDRYCHÓWN

    
KATEGORIA ARTYSTYCZNA
TEATR:

 III GRUPA WIEKOWA:
– ALEKSANDRA STOPA, GIMNAZJUM NR1 ANDRYCHÓW
– JUSTYNA BAKALARSKA, GIMNAZJUM NR1 ANDRYCHÓW
– BARBARA WYKRĘT, GIMNAZJUM NR1 ANDRYCHÓW

KATEGORIA ARTYSTYCZNA
TANIEC:

– I GRUPA WIEKOWA:
– MARIOLA SZOSTAK, ZSS SUŁKOWICE ŁĘG

III GRUPA WIEKOWA:
– NATALIA SŁANEK, GIMNAZJUM NR1 ANDRYCHÓW
– PATRYCJA GÓRAL, GIMNAZJUM SUŁKOWICE ŁĘG
– NATALIA NOWOTARSKA, GIMNAZJUM NR1 ANDRYCHÓW
– WIKTORIA KUŹMA, GIMNAZJUM NR1 ANDRYCHÓW

KATEGORIA ARTYSTYCZNA
WOKAL:

I GRUPA WIEKOWA:
– MAJA LACHENDRO, ZSS ROCZYNY
– ZOFIA WISZ, ŚWIETLICA W BOLĘCINIE
– WOJCIECH WĄDRZYK, SP4 ANDRYCHÓW

II GRUPA WIEKOWA:
– ADRIANNA RUDY, ZSS ROCZYNY
– MAJA GRACA, ŚWIETLICA W BOLĘCINIE
– ELŻBIETA WALCZAK, ZSS TARGANICE

III GRUPA WIEKOWA:
– MICHAŁ TALAR, GIMNAZJUM NR1 ANDRYCHÓW
– MAJA ARCHER, GIMNAZJUM ROCZYNY
– ANNA KUŹMA, GIMNAZJUM TARGANICE
– JULIA MARCZYŃSKA, GIMNAZJUM ROCZYNY
– WERONIKA BABIK, GIMNAZJUM ROCZYNY
– AGNIESZKA TALAR, GIMNAZJUM NR1 ANDRYCHÓW
– MAREK OKRĘGLICKI, WDK INWAŁD

Dodatkowo informujemy, że ze względu na małą ilość zgłoszeń automatyczna kwalifikację do udziału w Festiwalu Talenty 2015 dostają:

KATEGORIA ARTYSTYCZNA
LITERATURA:

I GRUPA WIEKOWA:
– MATEUSZ MIARKA, SP NR2 ANDRYCHÓW
– III GRUPA WIEKOWA:
– DAWID RADWAN, GIMNAZJUM NR1 ANDRYCHÓW
– PATRYCJA GIL, ZSS RZYKI

KATEGORIA ARTYSTYCZNA FILM:
II GRUPA WIEKOWA:
– MAJA GRACA, ZSS SUŁKOWICE ŁĘG

KATEGORIA ARTYSTYCZNA MUZYKA INSTRUMENTALNA:
I GRUPA WIEKOWA:
– WIKTORIA MŁOCEK, ŚWIETLICA W BOLĘCINIE

po obejrzeniu prac plastycznych 22 autorów w 3 kategoriach wiekowych zakwalifikowało do
Festiwalu Powiatowego:

KATEGORIA ARTYSTYCZNA
PLASTYKA:

I GRUPA WIEKOWA:
– WIKTORIA PASZEWSKA, WDK INWAŁD
– JUSTYNA ĆWIERTNIA, SP2 ANDRYCHÓW
– NADIA BELAK, SP2 ANDRYCHÓW
– KINGA BRYNDZA, SP2 ANDRYCHÓW

II GRUPA WIEKOWA:
– ANNA KOZAKIEWICZ, OPP ANDRYCHÓW
– NATALIA STYŁA, WDK INWAŁD
– KAROLINA FRYT, SP2 ANDRYCHÓW
– ALEKSANDRA MIARKA, ZSS ROCZYNY

III GRUPA WIEKOWA:
– ANNA WÓJCIK, OWR ANDRYCHÓW
– AGNIESZKA KUDŁACIK, WDK INWAŁD
– ALICJA BŁASIAK, GIMNAZJUM NR1 ANDRYCHÓWN
– MARTYNA HRAPKOWICZ, ZSS SUŁKOWICE ŁĘG

oraz w kategorii fotografia po obejrzeniu prac 4 autorów zakwalifikowało

KATEGORIA ARTYSTYCZNA
FOTOGRAFIA:

III GRUPA WIEKOWA:
– ALEKSANDRA BYLICA, GIMNAZJUM NR1 ANDRYCHÓW
– NIKOLA KOŁACZYK, ZSS INWAŁD

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content