Przejdź do treści

Ostatnie wolne miejsca na wyjazdy w ramach akcji FERIE w placówkach wiejskich CKiW

Kultura, 08 lutego 2018 11:40

„Wszędzie dobrze, ale z nami najlepiej!” – ostatnie wolne miejsca na wycieczki w czasie ferii zimowych!

Zostało jeszcze kilka miejsc na wycieczki dla dzieci organizowane podczas ferii zimowych przez placówki wiejskie CKiW w Andrychowie.

Podziel się

W poniedziałek 12 lutego zapraszamy do WDK w Targanicach na spotkanie z podróżnikiem Arunem Milcarzem zatytułowane „M jak Madagaskar” oraz seans Tajemnica nocy polarnej” w kinie sferycznym (film wyświetlany w kopule pod kątem 360°) i warsztaty tańca egzotycznego. Koszt 18 zł.

W środę 14 lutego odbędzie się wycieczka do Krakowa. W programie: koncert interaktywny i warsztaty teatralne w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży, zwiedzanie i warsztaty „Mosty niemożliwe” w Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA oraz Smaki Natury – „Czekolada – pokarm bogów” – prezentacja multimedialna i degustacje czekolady. Koszt: 50 zł.

Na czwartek 15 lutego zaplanowano wycieczkę do Gliwic. W programie zwiedzanie niezwykłych atrakcji: Kolejkowo (największa makieta kolejowa w Polsce) i Palmiarnia Miejska (ponad 5600 egzotycznych roślin, cztery ogromne akwaria, gady i egzotyczne ptaki). Koszt: 40 zł.

Zapisy na wycieczki w placówkach wiejskich Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie.

Bliższe informacje: tel. 512 442 916.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content