Przejdź do treści

Osiem ofert na budowę basenu krytego

Informacje, 14 marca 2017 12:29

​Końcem lutego Urząd Miejski ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej dotyczącej budowy krytego basenu w Andrychowie. Zgłosiło się ośmiu wykonawców z całej Polski.

Podziel się

Dziś przed południem w sali konferencyjnej UM nastąpiło otwarcie kopert. Pojawiły się różne oferty w przedziale od ponad 196 tysięcy do oferty za 345 tysięcy złotych. Teraz komisja w Urzędzie Miejskim sprawdzi, czy oferty spełniają wymogi ogłoszone w przetargu. Za niedługo powinniśmy poznać firmę odpowiedzialną za  wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej basenu. 

Przypominamy. Umowa realizowana będzie w kilu etapach. Pierwszy wymaga opracowania dwóch wariantów  koncepcji architektonicznej obejmującej zagospodarowanie terenu oraz rozwiązania architektoniczno-funkcjonalne budynku i wizualizację elewacji budynku (w zakresie umożliwiającym wybór wariantu koncepcji) wraz ze wstępnym oszacowaniem wartości zadania inwestycyjnego dla każdego wariantu. Etap drugi będzie polegał na opracowaniu projektu budowlanego krytego basenu w Andrychowie wraz z uzyskaniem ostatecznej lub zaopatrzonej w rygor natychmiastowej wykonalności decyzji pozwolenia na budowę dla całego zadania inwestycyjnego, a także sporządzenia kosztorysów inwestorskich. W kolejnym etapie zwycięzca przetargu wykona projekt aranżacji wnętrz obejmujący wyposażenie, umeblowanie oraz kolorystykę, wraz z wizualizacją umeblowania i wyposażenia reprezentatywnych pomieszczeń; – wizualizacji budynku i zagospodarowania teren.  Nowy kryty basen ma powstać przy ul. Włókniarzy. Przy realizacji tej inwestycji gmina będzie ubiegać się o 40-procentową dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki.  

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content