Jak wstępnie ustalili policjanci 86–letni mieszkaniec Osieka, kierując samochodem marki Opel, na przejściu dla pieszych potrącił 10-letniego mieszkańca Osieka. Małoletni, w stanie przytomnym, pod opieką ratowników medycznych trafił do szpitala na badania. Po badaniach okazało się, że w wyniku potrącenia małoletni doznał stłuczeń.
Apel do kierowców
Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów, uwagę i koncentrację podczas prowadzenia pojazdu, a także zachowanie ostrożności w rejonie przejść dla pieszych.
KPP w Oświęcimiu






