Przejdź do treści

Orkiestra z Roczyn dla muzyków z Ukrainy

Informacje, 18 marca 2022 09:14

Stowarzyszenie Orkiestra Dęta OSP w Roczynach zwraca się z prośbą do mieszkańców naszej gminy: Jeśli macie znajomych z Ukrainy, którzy przyjechali do Polski i grali na instrumentach dętych i perkusyjnych w swoim kraju, a teraz nie mają możliwości to zapraszamy do Orkiestry z Roczyn!

Każdemu zapewniona zostanie pomoc, instrumenty, nauka i wspólne ćwiczenie oraz próby prowadzone przez wykwalifikowanego Instruktora! Wszystko za darmo!

Wszelkich informacji udziela Sekretarz Orkiestry: Justyna Janosz-Marczyńska tel. 535 777 414.

Muzycy z orkiestry chcą pomóc pomóc rodzinom muzyków z Ukrainy będącym na terenie Gminy Andrychów i powiatu Wadowickiego, jak również w okolicy 100 km od Andrychowa.
Kochani Przyjaciele z Ukrainy jesteśmy z Wami!

– Bracia Ukraińcy! W tym trudnym czasie chcielibyśmy wyrazić wsparcie dla Waszej bohaterskiej postawy. Jako orkiestra, łączymy się z Wami w najbardziej uniwersalnym języku, jaki istnieje, czyli poprzez muzykę – poprzez Wasz hymn narodowy. Bądźcie dzielni! pozostajemy z Wami myślami i modlitwą…

🇺🇦 Браття Українці! В цей важкий час, ми хотіли би висловити свою підтримку Вашій героїчній боротьбі. Ми, як оркестр, єднаємося з Вами через найбільш універсальну мову яка існує, тобто через музику -через ваш гімн. Будьте сильними! Ми з Вами в наших думках і молитвах…

Muzycy z Roczyn wielokrotnie występowali na Ukrainie, we Lwowie, Żytomierzu, Brodach, Równe i w innych miejscowościach, grając naszym sąsiadom i pomagając, a teraz walczą Ukraińcy walczą o swoją wolność.

– Drodzy przyjaciele! Jesteśmy całym sercem z wami, jesteśmy dumni z Waszej walki, trzymajcie się, dobro zawsze zwycięży zło!
Дорогі друзі! Ми – з вами всім серцем, пишаємося вашою боротьбою, тримайтеся, добро завжди переможе зло!
„Ще не вмерла Україна ні слава, ні воля”
„Nie umarła jeszcze Ukraina ani chwała, ani wolność”.


Podziel się
Skip to content