Przejdź do treści

Odkryj tajemnice Pałacu Bobrowskich

Informacje, 11 października 2023 19:12

Towarzystwo Miłośników Andrychowa zachęca mieszkańców do wspólnego uczczenia kolejnej rocznicy nadania praw miejskich dla miasta ANDRYCHOWA!

22 października rodziny i dzieci wezmą udział w grze terenowej wokół Pałacu Bobrowskich.

24 października zaproszeni są uczniowie i nauczyciele.

Aby wziąć udział w grze należy wydrukować sobie kartę – mapę, na której będzie należało wykonać zadania! KARTA dostępna jest pod kodem QR!

Grę można zacząć w dowolnym momencie udając się z wydrukowanymi kartami do ekspozytora postawionego przy zachodniej elewacji pałacu z napisem SPOTKAJMY SIĘ W PAŁACU!

Na planszach EKSPOZYTORA znajdziecie instrukcje i dowiecie się co należy zrobić, aby odkryć TAJEMNICE Pałacu Bobrowskich!

Należy mieć ze sobą naładowany telefon z dostępem do internetu!

Dla każdej rodziny/szkoły i nauczyciela, którzy wezmą udział wraz z uczniami w przygotowanej przez TMA zabawie przewidziane są dwie publikacje: „Spotkajmy się w pałacu!” autorstwa Jadwigi Janus, Eweliny Prus-Bizoń, Marii Pytel-Skrzypiec oraz Darii Rusin, a także unikatowy materiał edukacyjny o pałacu Bobrowskich dla Małych i nieco Starszych! Aby otrzymać publikacje należy wysłać do TMA poprzez messengera kilka zdjęć ze spaceru oraz fotkę wypełnionych kart z zadaniami potwierdzając tym samym swój udział w GRZE TERENOWEJ. W razie pytań, prosimy o kontakt z Towarzystwem! Zadanie realizowane jest dzięki wsparciu Urzędu Miasta Andrychowa.

Źródło: TMA

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content