Przejdź do treści

Objazdowy Dom Kultury

Kultura, 29 czerwca 2023 16:21

WCK Wadowice zaprasza na Objazdowy Dom Kultury. Na letnią przygodę pełną zabawy, kolorów i magii. Trasa obejmująca trzy lokalizacje przyniesie mnóstwo fascynujących animacji, olbrzymie bańki mydlane i niezwykłe występy iluzjonisty Adriana Mitoraja. To idealna okazja, aby spędzić wyjątkowe lato pełne radości i kreatywności. Zapraszamy do udziału w tych niezapomnianych wydarzeniach.


Lato to czas radości, zabawy i świetnej rozrywki na świeżym powietrzu. Dlatego właśnie Objazdowy Dom Kultury postanowił zawitać do Waszych okolic, aby dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Pracownicy WCK oraz zaprzyjaźnieni animatorzy przygotowali specjalny program animacyjny, który oczaruje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zapraszamy od 17:00 do 19:00 wstęp wolny!!!
Trasa Objazdowego Domu Kultury obejmować będzie trzy lokalizacje:
1. Centrum Kultury Jaroszowice – Zbywaczówka (3 lipca)
2. Szkoła Podstawowa w Babicy (5 lipca)
3. Zespół Szkół Publicznych w Wysokiej (6 lipca)


Czego możemy się spodziewać?

Na pewno mnóstwa wspaniałej zabawy, kolorów i śmiechu! W programie znajdą się fascynujące animacje, które ożywią dziecięcą wyobraźnię i pobudzą kreatywność. Dzięki współpracy z Kolorowym Światem Animacji będziemy mogli cieszyć się ogromnymi bańkami mydlanymi, które zapewnią nie tylko piękne widoki, ale także pełne radości chwile. Dzieci będą miały okazję przeżyć prawdziwą przygodę, tworząc wielobarwne bańki i biorąc udział w różnorodnych animacjach.


Ale to nie wszystko! Zapraszamy na występ – Adriana Mitoraja, utalentowanego iluzjonisty. Adrian zabierze nas w świat magii i niezwykłych iluzji, które zapierają dech w piersiach. Jego pokazy są pełne tajemniczości i zdumienia, a publiczność jest zawsze zachwycona jego umiejętnościami.

Objazdowy Dom Kultury to doskonała okazja, aby spędzić lato w wyjątkowy sposób.
Zapraszamy Was wszystkich do udziału w tych wyjątkowych wydarzeniach.
Wydarzenie kulturalne Objazdowego Domu Kultury finansowane jest z budżetu Gminy Wadowice.


UWAGA!!!
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenia odbędą się w budynkach instytucji.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content