Przejdź do treści

O kryminałach w bibliotece – spotkanie z Joanną Łopusińską

Kultura, 14 września 2022 09:41

We wtorek 13 września w andrychowskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej rozpoczął się cykl spotkań pod nazwą „Kryminalna jesień w bibliotece”. Pierwszym gościem była Joanna Łopusińska, twórczyni powieści „Śmierć i Małgorzata” oraz „Zderzacz.

Opowieść zimowa” (obie książki recenzowaliśmy wcześniej na łamach Nowin). Związana z Andrychowem autorka podczas niezwykle wciągającej rozmowy z Czytelnikami opowiedziała o kulisach powstawania jej powieści, blaskach i cieniach pracy pisarskiej, inspiracjach literackich (i nie tylko), a także planach wydawniczych na najbliższą przyszłość. zabrakło również okazji do zdobycia autografu pisarki oraz wspólnych fotografii.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie i zachęcamy do wypożyczania książek Joanny Łopusińskiej, które są dostępne w andrychowskiej bibliotece, zarówno w wersji papierowej, jak i audiobooków.

Na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Kryminalna jesień w bibliotece” zapraszamy już 23 września o godz. 17:00. Naszym gościem będzie Irena Małysa, autorka kryminałów „W cieniu Babiej Góry” i „Więcej niż jedno życie”. Jednocześnie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc na spotkanie, której można dokonać osobiście, telefonicznie (33 875 25 52) lub przez e-mail (udostepnianie@biblioteka.andrychow.eu).

Daria Rusin, fot. Joanna Rusin

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content