Przejdź do treści

Nowy zastępca komendanta w powiatowej policji

Informacje, 04 kwietnia 2017 10:02

​3 kwietnia funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach pożegnali nadkom. Marcina Wiśniowskiego, dotychczasowego I zastępcę komendanta KPP, a zarazem powitali jego następcę: mł. insp. Roberta Michnę.

Podziel się

Komendant  Włodzimierz Warzecha życzył swojemu nowemu zastępcy pomyślności w pracy, a Marcinowi Wiśniowskiemu dziękował za współpracę, życząc dalszych sukcesów w pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

Nadkom. Marcin Wiśniowski  podziękował funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za bardzo dobrą współpracę i wspieranie policyjnego trudu. W ceremonii oprócz policjantów  wadowickiej Komendy Policji udział wzięli Prokurator Rejonowy Sebastian Kiciński oraz Zastępca Prokuratora Rejonowego Zbigniew Piątek.

Mł. insp. Robert Michna urodził się w 1979 roku. Jest absolwentem Wydziału Prawa  i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W 2008 roku ukończył studnia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim, z zakresu Zarządzania i Umiejętności Menedżerskich.

Służbę w Policji rozpoczął w 1998 roku. Wieloletni funkcjonariusz Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji w Katowicach, Bielsku- Białej i Krakowie, gdzie m. in. pełnił funkcję zastępcy naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Zorganizowaną krakowskiego Zarządu.
1 lipca 2014 roku został Naczelnikiem Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.
Od 1 października 2014 do lutego 2017 roku pełni funkcję Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krakowie. 11 listopada 2015 roku decyzją Komendanta Głównego Policji mianowany na stopień młodszego inspektora policji. 31 marca został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach. Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi oraz Brązową Odznaką "Zasłużony Policjant".

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content