Przejdź do treści

Nowy repertuar w wadowickim Kinie Centrum

Informacje, 07 lutego 2023 14:30

Wadowickie kino Centrum zaprasza na lutowe seanse filmowe, wśród propozycji znalazły się m.in. animacje dla całej rodziny, polska komedia z udziałem andrychowianina Michała Sikorskiego czy walentynkowy seans z niespodziankami. Zapraszamy do kina w Wadowicach oraz do udziału w konkursach organizowanych na antenie Radia Andrychów i na naszym profilu FB.

repertuar Kino centrum

Przebojowa komedia scenarzysty „Shreka” i „Piratów z Karaibów”! Film w polskiej wersji językowej – 2D – dubbing

ZADZIWIAJĄCY KOT MAURYCY
animacja, familijny, prod. Niemcy, Wielka Brytania, reż. Toby Genkel, scen. Terry Rossio, czas 93 min., od 7 l.

Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to dobrzy kumple Maurycego, bardzo sprytni i wygadani, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy. Jako że nikt nie podejrzewa oszustwa, interes idzie świetnie i gang Maurycego szybko się bogaci. Prawdziwe wyzwanie jednak dopiero przed ekipą. Wszystko zaczyna się, kiedy wesoła szajka trafia do miasteczka, w którym ktoś inny próbuje wcielić w życie własny niecny szwindel.

SEANSE: 10 lutego, godz. 15:00; 11 lutego, godz. 13:00; 12 lutego, godz. 14:00; 13 lutego, godz. 15:00; 14 lutego, godz. 15:00; 15 lutego, godz. 15:00; 16 lutego, godz. 15:00

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)

Premiera! Nowy film z udziałem Michała Sikorskiego!

MASZ CI LOS

komedia, prod. Polska, reż. Mateusz Głowacki, wyk. Izabela Kuna, Piotr Głowacki, Sonia Bohosiewicz, Michał Sikorski, Marian Dziędziel, czas 100 min., od 15 l.

Rodzina przyjeżdża na pogrzeb ukochanego dziadka. Podczas stypy okazuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi grał przez całe życie, a zwycięski kupon… został pochowany wraz z nim. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz… Do gry niespodziewanie wkracza także ksiądz okolicznej parafii, który doskonale wie, co knują krewni i sam chętnie odświeżyłby kościół

SEANSE: 10 lutego, godz. 17:00; 11 lutego, godz. 15:00; 12 lutego, godz. 19:00; 14 lutego, godz. 17:00; 15 lutego, godz. 17:00; 16 lutego, godz. 17:00.

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)

Zdobywca wielu nagród – „po prostu doskonały”, film z polskimi napisami

DUCHY INISHERIN

dramat, komedia, prod. Irlandia, USA, Wielka Brytania, reż. Martin McDonagh, wyk. Berry Keoghan, Colin Farrell, Brendan Gleeson, Kerry Condon, czas 114 min., od 15 l.

Opowieść o losach dwójki przyjaciół, który znają się od kołyski: Padraica i Colma. Akcja filmu rozgrywa się na malowniczej wyspie położonej na zachód od wybrzeży Irlandii. Pewnego dnia dalsza przyjaźń mężczyzn staje pod znakiem zapytania, gdy Colm niespodziewanie postanawia ją zakończyć. Zaskoczony Padraic za wszelką cenę chce zrozumieć, co się stało i odzyskać kontakt z dawnym przyjacielem. Niestety wszelkie wysiłki Padraica spełzają na niczym, a niewzruszony Colm jest coraz bardziej zdeterminowany, by zakończyć niechcianą relację. Po rzuconym w desperacji ultimatum Colma następuje seria szokujących wydarzeń, od których nie ma już odwrotu…

SEANSE: 10 lutego, godz. 20:30; 11 lutego, godz. 17:00; 12 lutego, godz. 21:00; 15 lutego, godz. 21:00; 16 lutego, godz. 19:00

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)

André Rieu – In Dublin Poster

Najnowszy koncert – retransmisja, pokaz z polskimi napisami

ANDRE RIEU W DUBLINIE

Koncert (retransmisja), prod. Holandia, czas 150 min. (w tym jedna przerwa), od 7 l.

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina.

Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.

André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty, przepełnione piękną muzyką, to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji.

SEANSE: 12 lutego, godz. 16:00; 24 lutego, godz. 17:00

Bilety: 40 zł (normalny), 35 zł (ulgowy), 30 zł (KDR)

Walentynkowy, seans z niespodziankami!

HEAVEN IN HELL

romans, prod. Polska, reż. Tomasz Mendes, wyk. Magdalena Boczarska, Simone Susinna, Katarzyna Sawczuk, Sebastian Fabijański, czas 119 min., od 15 l.

Olgę i Maksa dzieli 15 lat różnicy. Ona to kobieta sukcesu, matka dorosłej córki. On – przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami. Los postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans.

SEANS: 14 lutego, godz. 19:30

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)

„środAwisko 19:00”

Wielokrotnie nagradzany na festiwalach filmowych; pełnometrażowy debiut Damiana Kocura

CHLEB I SÓL

dramat, prod. Polska, reż. Damian Kocur, wyk. Tymoteusz Bies, Jacek Bies, Dawid Piejko, Nikola Raczko, czas 100 min., od 15 l.

Upalne lato, leniwie płynący czas, hip-hopowy freestyle, chłopaki z tatuażami i zalotne dziewczyny, z którymi lepiej nie zadzierać. Tak właśnie wygląda miejsce z czasów młodości, do którego wraca Tymek – student warszawskiej Akademii Muzycznej przygotowujący się do rozpoczęcia światowej kariery jako pianista. Jest tu też jego matka oraz brat Jacek i koledzy z dawnych dni przesiadujący na osiedlu. Tymek pojawia się tu jednak tylko na chwilę – po wakacjach rusza na zachód Europy, gdzie otrzymał stypendium. Ta krótka wizyta w zupełności wystarczy, aby poznał centralny punkt spotkań lokalnej młodzieży jakim jest nowo powstały bar z kebabem. Chłopaki z osiedla dobrze żyją z obcokrajowcami, ale są drobne wyjątki. Z czasem konflikt zaostrza się. Spirala strachu i zagrożenia zaczyna się nakręcać, a Tymek znajdzie się w samym jej centrum.

SEANS: 15 lutego, godz. 19:00

Bilety: 10 zł

34-100 Wadowice, ul. Teatralna 1
kino@wck.wadowice.pl | https://wck.wadowice.pl/kino
tel. 33 82 33 957, 604 072 373

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content