Przejdź do treści

Nowy repertuar w Kinie Centrum

Informacje, 05 października 2023 13:45

Wadowickie kino zaprasza na kolejne kinowe premiery. W repertuarze znalazły się filmy zarówno dla wielbicieli horrorów, komedii czy filmów akcji. Zachęcamy do udziału w konkursach na naszym profilu FB, gdzie wygrać można bilety na seanse filmowe.

Film z polskimi napisami
PIŁA X

Horror, prod. USA, reż. Kevin Greutert, wyk. Tobin Bell, Shawnee Smith, Stevan Brand, Synnove Macody Lund, czas 118 min., od 15 l.

Akcja filmu rozgrywa się między wydarzeniami z najsłynniejszych i najkrwawszych części cyklu: PIŁA I i II. Cierpiący na chorobę nowotworową John wyrusza do Meksyku, by poddać się eksperymentalnemu leczeniu, które jest dla niego ostatnią szansą na przeżycie. Po zabiegu odkrywa, że padł ofiarą medycznych oszustów, którzy zbijają majątek na ludzkim cierpieniu. Nie wiedzą, że zadarli z człowiekiem, który w kwestiach cierpienia jest ekspertem…

SEANSE: 7 października, godz. 19:00; 8 października, godz. 20:00; 9 października, godz. 19:00; 11 października, godz. 21:30, 12 października, godz. 19:00.
Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (grupowy/KDR)


Premiera!
PODRABIANI ZAKOCHANI

Komedia Sci-Fi, prod. USA, reż. Casper Christensen i Anthony Hines, wyk. Shailene Woodley, Jack Whitehall, Paul Rust, Nicholas Rutherford, czas 93 min., od 12 l.

ON to playboy i nadęty bufon, który wykorzystuje swojego robota-klona do pierwszych randek, by wkroczyć jak rycerz na białym koniu, gdy robi się bardziej pikantnie. ONA to miłośniczka drogich torebek, która chętnie korzysta z pomocy swojej sobowtórki, by naciągać na drogie prezenty napotkanych naiwniaków. Wszystko działa bez zarzutu, do czasu aż na ich wspólną randkę wysyłają swoje nie do końca legalne zamienniki.

SEANSE: 7 października, godz. 15:00, 12 października, godz. 15:00
Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (grupowy/KDR)


Premiera!
Najnowszy film Kingi Dębskiej – nagrodzony Złotymi Lwami na FPFF w Gdyni!
ŚWIĘTO OGNIA

Komedia obyczajowa, prod. Polska, reż. Kinga Dębska, wyk. Paulina Pytlak, Tomasz Sapryk, Joanna Drabik, Kinga Preis, Karolina Gruszka, Katarzyna Herman, Mariusz Bonaszewski, Mikołaj Roznerski, czas 94 min, od 13 l.

Miłość, której nie da się zapomnieć, pasja i cena sukcesu – to wszystko w nowym filmie ukochanej reżyserki Polaków – Kingi Dębskiej („Moje córki krowy”, „Plan B”, „Zupa nic”). Tym razem zdobywczyni rekordowej liczby nagród i wyróżnień przyznawanych przez krajową publiczność powraca z lekko magicznym, pełnym humoru i wzruszeń projektem, który – jak sama mówi – jest najbardziej czułym i delikatnym z jej filmów, czymś pomiędzy „Amelią” a „Nietykalnymi”. Podnoszące na duchu „Święto ognia” powstało w oparciu o uwielbiany przez czytelników i uhonorowany nagrodą literacką im. Norwida książkowy bestseller 2021 roku, autorstwa Jakuba Małeckiego.
Anastazja (Paulina Pytlak) ma 20 lat, jest uzależniona od komiksów, gorącej czekolady i zakochana w chłopaku z sąsiedztwa. Gdyby tylko mogła, porwałaby go na randkę albo na koniec świata. Niestety to tylko marzenia, bo od dziecka jest przykuta do wózka, a z otoczeniem porozumiewa się za pomocą specjalnego programu. Mimo wszystkich ograniczeń Nastka nie traci pogody ducha, a optymizmem zaraża wszystkich. Najlepszą relację ma ze starszą siostrą Łucją (Joanna Drabik) – wschodzącą gwiazdą Baletu Narodowego, będącą u progu wielkiej kariery. Anastazję samotnie wychowuje ojciec Poldek (Tomasz Sapryk). Wkrótce życie całej trójki wkroczy w nowy etap, kiedy do ich drzwi zapuka przebojowa sąsiadka z naprzeciwka – Józefina (Kinga Preis). To za jej sprawą Anastazja i jej bliscy odkryją radość życia, poznają siebie na nowo., a przy okazji staną twarzą w twarz z rodzinną tajemnicą, która aż nazbyt długo czekała na rozwiązanie.


SEANSE: 7 października, godz. 17:00; 8 października, godz. 18:00; 9 października, godz. 17:00; 11 października, godz. 17:00; 12 października, godz. 17:00.
Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (grupowy/KDR)


„środAwisko 19:00”
Film z polskimi napisami
SOUND OF FREEDOM. DŹWIĘK WOLNOŚCI

Thriller, akcja, kryminał, prod. USA, Meksyk, Kolumbia, reż. Alejandro Monteverde, wyk. Jim Caviezel, Mira Sorvino, Bill Camp, czas 135 min., od 15 l.

Prawdziwa historia Tima Ballarda, byłego agenta rządowego USA, który rezygnuje z pracy, aby poświęcić życie ratowaniu dzieci przed losem gorszym niż śmierć – ratowanie przed handlarzami seksualnymi

SEANS: 11 października, godz. 19:00
Bilety: 10 zł

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content