Na 44 stronach „Nowin…” wiele informacji dotyczących andrychowskiego samorządu, m.in. podsumowanie dwóch pierwszych lat kadencji burmistrz Beaty Smolec, relacja z obu części 27. sesji Rady Miejskiej w Andrychowie i z sesji Rady Powiatu Wadowickiego ze szczególnym uwzględnieniem wątków andrychowskich poruszonych przez to gremium. Są też wieści na temat realizowanych i planowanych inwestycji powiatu w Andrychowie. Przyglądnęliśmy się ponadto placom targowym w Andrychowie i przyszłości nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w naszej gminie oraz planowanej inwestycji przy Zespole Szkół nr 2 czyli „Bawełniance”. Ponadto relacje z wielu wydarzeń i zapowiedzi tego, co w najbliższych dniach i tygodniach.
Sporo miejsca poświęciliśmy dwóm rocznicom: 45. rocznicy obchodów 3 Maja na stadionie KS Beskid w 1981 r. oraz 50-leciu istnienia Towarzystwa Miłośników Andrychowa. Jak zwykle polecamy felietony; tym razem traktują o „kreciej robocie” i o tym, jak ekologia na naszych oczach stała się religią. Poza tym: kultura, kącik seniora, sport i astronomia.
Red.






