Przejdź do treści

Kolejne nowości w Filiach MBP

Kultura, 02 czerwca 2023 07:56

Ostatnio przedstawialiśmy Państwu filie sułkowickie, więc nie może zabraknąć również Targanic i Zagórnika. Oto świeże jak ciepłe bułeczki, czekające na Was - Czytelników, nowe pozycje książkowe.

Na regałach filii MBP w Targanicach znaleźć możemy:

Johnny: powieść o księdzu Janie Kaczkowskim, napisana przez Kaczkowskiego Jana

Porywająca i wzruszająca opowieść o dwóch facetach z zupełnie różnych światów i o spotkaniu, które jednemu z nich ocaliło życie. Prawdziwa historia przyjaźni księdza Jana Kaczkowskiego, łamiącego stereotypy charyzmatycznego duchownego, i Patryka Galewskiego, recydywisty, a dziś szefa kuchni, chwyta za serce i inspiruje. Zamiast wciąż na coś czekać, zacznij żyć – właśnie dziś. Jest o wiele później, niż ci się wydaje.

Grę online Star Stable pokochały użytkowniczki z 180 krajów, w tym 100 000 graczek z Polski. To światowy fenomen, a historie z jego uniwersum są przedstawiane również na papierze. Historie o sile przyjaźni, magii, koniach zawarte są w trylogii Soul Riders: Sekret ścieżki wiatrów, autorstwa Heleny Dahlgren. Każdy koń zasługuje na to, by choć raz w życiu pokochała go mała dziewczynka odwiedźcie wyspę Jorvik, świat Star Stable czeka właśnie na Was!

Czasem życie ma dla nas gotowy scenariusz. Lepszy niż w filmach. Liz Buxbaum miłość do romansów i szczęśliwych zakończeń ma we krwi. Dziewczyna już dawno temu oddała swoje serce Michaelowi, który wyjechał, kiedy oboje byli młodsi. Teraz, gdy chłopak wrócił do miasta, Liz zrobi wszystko, żeby znowu ją zauważył. Naprawdę wszystko. Zaprzyjaźni się nawet z Wesem Bennetem – jej sąsiadem i wrogiem z czasów dzieciństwa, z którym z jakiegoś powodu koleguje się Michael. Tylko że nic nie idzie zgodnie z planem…

Czy wychowanej na komediach romantycznych dziewczynie uda się odejść od scenariusza, który zawsze miała w głowie? Tego dowiecie się po przeczytaniu Lepiej niż w FilmachLynn Painter. [lubimyczytac.pl]

Nowości kryminalne w Filii MBP w Zagórniku:

Tylko jedno kłamstwo Kathryn Croft. To kolejna powieść absolutnej brytyjskiej gwiazdy kryminałów. Dzisiaj przekonasz się, że wszystko, w co wierzyłaś, było kłamstwem. Szokujący i wciągający od pierwszej strony thriller psychologiczny z zakończeniem, którego nie da się przewidzieć. To idealna powieść dla fanów Zaginionej dziewczyny, Za zamkniętymi drzwiami i Dziewczyny z pociągu. Uwaga nie kłamiemy, ta książka pochłonie Was i nie da o sobie zapomnieć!

Oto thriller spod samego pióra Remigiusza Mroza Langer
Piotr Langer nie wymaga opisu. Piotra Langera nie trzeba nikomu przedstawiać.
Nie trzeba go przedstawiać też Ninie Pokorze, którą poznaje na bankiecie swojej nowej fundacji. Kobieta piękna, dobrze ubrana, idealna by… stać się nową ofiarą. Jest w niej jednak coś takiego, co sprawia, że Langer zaczyna się otwierać… I po raz pierwszy ktoś poznaje historię o tym, jak rodzi się zło… [lubimyczytac.pl]

Trzymający w napięciu, pełen zwrotów akcji Urodzony Morderca. To kolejny kryminał dobrze znanej pisarki, autorki bestsellerowych powieści. Katarzyna Bonda to prawdziwa mistrzyni, która wie jak stopniować napięcie by wstrząsnąć czytelnikiem. Dziewiąty już tom cyklu Hubert Meyer. To historia o zdradzie, zemście i manipulacji, które w zbyt dużej dawce okazały się zabójcze!


Filia MBP w Targanicach (DK w Targanicach)
ul. Floriańska 2, 34-120 Andrychów, tel. 733 162 222
godziny pracy: wtorek 8.30-16.30, piątek 8.30-16.30

Filia MBP w Zagórniku (DK w Zagórniku)
ul. Szkolna 7, 34-120 Andrychów, tel. 576 491 111
godziny pracy: czwartek 8.00-16.00, piątek 8.00-16.00

a_p

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content