Przejdź do treści

Nowości w Wypożyczalni dla Młodzieży

Kultura, 10 lipca 2023 11:00

W ten tydzień wchodzimy z nowościami w Wypożyczalni dla Młodzieży z Wypożyczalnią Gier Planszowych. Co chwilę nasze regały wypełniają nowe pozycje i to nie byle jakie! Dużo bestsellerów znanych i lubianych autorów. Nic tylko wypożyczać i czytać! Kliknijcie w link TUTAJ >> i sami się przekonajcie.

A tymczasem zapraszamy do lektury naszych, trzech propozycji dla młodzieży na ten tydzień.

Nowość 7 lipca 2023! Niemożliwa para (Emma Mills) to rozbrajająca historia o przyjaźni i miłości. Prawdziwa, szczera i śmieszna aż do bólu. Gideon to gwiazda amatorskiego teatru, najpopularniejszy chłopak w szkole i autor najlepszych tekstów. Iris jest bogata, złośliwa i nieznośna. I niczym się nie przejmuje. Tymczasem Claudia poważnie podchodzi do nauki i przyjaźni, jest bardzo oddana rodzinie, uwielbia gry komputerowe i ciężko pracuje na swoje kieszonkowe. Takich opowieści jest wiele, ale jedno jest pewne- ta historia jest tak intensywna, że przepełnia serca i kradnie je bezpowrotnie!

Stephan Lee K-pop: tajne przez połufne Sława, marzenia i miłość w rytmie K-popu! Piętnastoletnia Candace ma koreańskie korzenie i mieszka w New Jersey. Jest wielką fanką K-popu, więc kiedy jedna z wytwórni muzycznych organizuje przesłuchania do nowego koreańskiego girlsbandu, przyjaciele namawiają ją do udziału. Mimo pewnych braków, szczególnie w kwestiach tanecznych, udaje jej się zakwalifikować dalej! Jak potoczą się jej dalsze losy? Jak rozwinie się jej kariera? Tego dowiecie się po przeczytaniu.

Co sto lat ludzkość zostaje poddana próbie. Co sto lat czwórka nastolatków musi podjąć wielkie wyzwanie. Właśnie upływa kolejne sto lat i nadszedł czas, aby wybrać tych, którzy sprostają zadaniu.
Historia zaczyna się w Rzymie, Mieście Ognia.
29 grudnia, Rzym. W ciemnościach biegnie mężczyzna, trzymając w dłoni walizkę. Szuka czworga dzieci. Właśnie w tym momencie Elektra, Sheng, Mistral i Harvey wymykają się z hotelu, aby zwiedzać pokryte śniegiem miasto. Kilka godzin wcześniej nawet się nie znali, lecz właśnie odkryli, że łączy ich data urodzin: 29 lutego. Mężczyzna, widząc dzieci, nie ma wątpliwości. To właśnie ich szuka. Powierza Elektrze cenną paczkę i ucieka. W środku dzieci znajdują dziwną, drewnianą mapę… To początek wyzwania. Oto cykl Cetury, tom 1 Ognisty pierścień autorstwa Pierdomenico Baccalario. Uwaga! Wiadomość dla niecierpliwych – reszta tomów również jest u nas dostępna!

Oprac. a_p Źródło treści: lubimyczytac.pl Fot. MBP

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content