Przejdź do treści

Nowości książkowe w bibliotece w Andrychowie

Informacje, 29 maja 2023 07:57

Tydzień rozpoczynamy zaproszeniem do działu dla Młodzieży w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Andrychowie. Na regałach pełnych książek pojawiły się nowości, jeszcze pachnące drukiem. Wśród nich znajdziecie bardzo ciekawe propozycje.

Rodzina Monet. Królewna” Weroniki Antczak, niegdyś opanowała platformę Wattpad, dziś już dostępna do przeczytania na papierze. Jest to drugi tom cyklu książek o małej Halie Monet i jej przyrodnich braciach, który całkowicie opanował booktoka.

Jak podejść Rozpruwacza” to kolejny bestseller jaki polecamy. Jest to pierwszy tom serii Stalking Jack the Ripper autorstwa Kerri Maniscalco. Dla fanów klimatów Londynu XIX wieku, zbrodni oraz mrocznych historii to idealna pozycja.

Dziennik Cwaniaczka” chyba każdy zna, ale czy wiecie, że dostępna do przeczytania jest nowa część autora – Jeffa Kinneya. Więcej Czadu (wydane w tym roku) opowiada o rockowej przygodzie głównego bohatera – Grega Heffleya.

To tylko 3 z kilkudziesięciu nowości w andrychowskiej bibliotece. Zachęcamy również do śledzenia strony andrychow-mbp.sowa.pl gdzie na bieżąco aktualizowane są nowe publikacje.

a_p fot. MBP

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content