Przejdź do treści

Nowiny Andrychowskie: Lektura na lipiec

Informacje, 06 lipca 2023 10:21

W punktach sprzedaży można już nabyć najnowsze, lipcowe Nowiny Andrychowskie. Jak zwykle kolorowe, pełne informacji, relacji i publicystyki.

Na okładce foto z Dni Andrychowa, wewnątrz krótki opis z tego wydarzenia, ilustrowany zdjęciami. Poza tym wiadomości z życia gminy, m.in. o powstających blokach przy ul. Żwirki i Wigury i Starowiejskiej, pracach przy rozbiórce dawnego pasażu czy zakończonym remoncie ulicy Zielnej w Inwałdzie. Piszemy także o planach inwestycyjnych w inwałdzkim Zespole Szkół Samorządowych, sukcesie krótkofalowców z „Delty” oraz nagrodach burmistrza dla nauczycieli. A to tylko niektóre informacje.

Tradycyjnie dajemy relację z sesji Rady Miejskiej, która była tym razem posiedzeniem absolutoryjnym. Przy okazji piszemy o „Raporcie o stanie gminy”. Czytelnicy będą mieć okazji zapoznać się z felietonami na bieżące tematy. Są także strony redagowane przez Centrum Kultury i Wypoczynku, Miejską Radę Seniorów, a tym razem również przez Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich. Nie zawiodą się lekturą „Nowin” kibice sportowi oraz miłośnicy środowiska.

Red.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content