Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Nowe audiobooki dostępne w andrychowskiej bibliotece

Informacje, 23 maja 2020 08:50

Długo wyczekiwane nowości z działu audiobooków będą dostępne w wypożyczalni już od przyszłego tygodnia. Wielbicieli książki mówionej zapraszamy na Krakowską 74.

Wśród nowych pozycji, wielbiciele fantasy mogą znaleźć kolejne tomy z serii “Starship”, “Wespazjan” czy “Wiedźmina”. Regały z audiobookami wypełnią również kolejne części kryminałów Maxa Bilskiego lub Ove Løgmansbø (pseudonim Remigiusza Mroza). Wszystkich, którzy lubią książki o tajemnicach, zagadkach, a także zabytkach, zachęcamy do odsłuchania serii “Wtajemniczeni” Doroty Suwalskiej.

A co z osobami, które lubią posłuchać wzruszających opowieści o miłości i tęsknocie, smutku i nadziei, rozstaniach i powrotach, rozgrywających się na tle dramatycznych wydarzeń historycznych? Czeka na nich kilka pozycji, m.in. “Spóźnione powroty” Grażyny Jeromin-Gałuszki czy “Bibliotekarka z Auschwitz” A.G. Iturbe.

Dla młodzieży i dzieci polecamy audiobook-pakiet “Niepełka” Doroty Schrammek opowiadający o przygodach niepełnosprawnej Weroniki. Również warte uwagi są przygody Tomasza z “Jowanki i gangu spod Gilotyny”, czy ciekawe pozycje Katarzyny Sowuły lub Agnieszki Stelmaszyk.

Zapraszamy do wypożyczania audiobooków w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Andrychowie!

Oprac. p

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content