Przejdź do treści

Nominowani do „Kryształów Soli”. Zagłosuj

Informacje, 21 listopada 2016 11:23

​Fundacja „Promyczek” została nominowana w tym roku do nagrody „Kryształy Soli” przyznawanej przez Marszałka Województwa Małopolskiego od 2005 roku. Statuetki otrzymują organizacje pozarządowe, wyróżniające się spośród innych pracą, zaangażowaniem, a przede wszystkim działalnością na rzecz innych.

Podziel się

– Nasi mali podopieczni oraz wszyscy zaangażowani w pracę Fundacji, a przybywa ich z roku na rok, proszą o wsparcie w głosowaniu internetowym. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdy oddany głos – piszą do Nowin przedstawiciele „Promyczka”. 

Głosować można na stronie Gazety Krakowskiej – kliknij tutaj.

Fundacja „Promyczek” powstała z potrzeby serc przepełnionych troską o dobro dzieci potrzebujących. W 2012 r. rozpoczęła działalność w gminie Andrychów. Obecnie pomagamy dzieciom z całego województwa małopolskiego i wspieramy specjalistów w całym kraju. Naszym celem jest organizowanie i niesienie pomocy medycznej, edukacyjnej, społecznej i wychowawczej dzieciom zagrożonym niepełnosprawnością i niepełnosprawnym oraz ich rodzinom. Fundacja zgromadziła wokół siebie ludzi, którzy chcą, aby dzieci z małych miast i okolicznych wsi były objęte całościową, specjalistyczną opieką. Dziecko z zaburzeniem rozwoju wymaga kompleksowych, wielospecjalistycznych działań. Zintegrowana pomoc przynosi poprawę funkcjonowania i daje szansę na niepogłębianie się nieprawidłowości rozwojowych. Poprzez nasze działania ograniczamy lub eliminujemy skutki niepełnosprawności naszych podopiecznych, stwarzamy im możliwość pełnego rozwoju i poprawiamy jakość życia, zarówno ich samych jak i ich rodzin. Dbamy również, aby szeroko pojęte grono specjalistów, lekarzy, nauczycieli, a przede wszystkim rodziców pogłębiało wiedzę i umiejętności na temat pracy ze swoimi podopiecznymi. Organizujemy ogólnopolskie konferencje naukowe, szkolenia i warsztaty. Współpracujemy z innymi organizacjami wspierającymi rozwój dzieci. Naszym celem nadrzędnym jest dobro dziecka.
Wszystkim i każdemu z osobna serdecznie dziękujemy za wsparcie. 

Zarząd Fundacji „Promyczek”

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content