Przejdź do treści

Nocna Dyskoteka powraca!

Kultura, 14 września 2022 07:49

Nadchodzi noc niezapomnianych wrażeń i emocji. Po długiej przerwie spowodowanej m.in.: pandemią, do WCK wraca kultowa „nocna”, która przeniesie uczestników w klimat lat 80/90. W cenie biletu wliczony jest gorący posiłek oraz bufet kawowy. Bilety do nabycia w sekretariacie WCK.

Po długiej nieobecności do Wadowickiego Centrum Kultury wraca kultowa Dyskoteka Nocna, która odbędzie się 24 września od godziny 19.00. Dyskotekę poprowadzi znany i lubiany dj Filip Kosarski, który wprowadzi nas w niesamowity klimat lat 80/90. Nie zabraknie klasyki muzyki tanecznej z naszych ulubionych hitów z końca minionego wieku. Czeka nas noc niezapomnianych wrażeń, emocji i wspaniałej zabawy.

Dyskoteka Nocna to jedna z najstarszych cyklicznych dyskotek w naszym regionie, pierwsze dyskoteki organizowane były już w 1973 roku, a niezapomnianym dj był Janusz Kułaga!

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza do zakupów biletów w przedsprzedaży w cenie 95 zł.

Bilety można nabyć w sekretariacie WCK przy ul. Teatralnej 1. W cenę biletu wliczony jest gorący posiłek oraz bufet kawowy. W dniu imprezy nie będzie możliwości nabycia biletu.

WCK w Wadowicach

Podziel się
Skip to content