Przejdź do treści

Niezapomniana Halloweenowa Przygoda w Kinie Centrum

Informacje, 31 października 2023 12:15

W najstraszliwszą noc roku, Kino Centrum otwiera swoje drzwi na wyjątkowe wydarzenie - Noc Horrorów. W dniu 31 października, o godzinie 22:00, widzowie zanurzą się w mroczny świat pełen tajemnic, strachu i niesamowitych atrakcji, które sprawią, że Halloween będzie niezapomnianym przeżyciem.

Wśród wielu atrakcji nie mogło zabraknąć oczywiście filmów. Będzie można obejrzeć coś wyjątkowego: przedpremierowe seanse dwóch niezwykle intrygujących produkcji – „Sprawca” oraz „Violetta”.

Już od godziny 21:30, Kino Centrum zaprasza wszystkich zainteresowanych do holu teatralno-kinowego, gdzie Wolontariusz zaserwuje quizy i przygotują niejedną niespodziankę. To doskonała okazja, aby wczuć się w atmosferę filmowych propozycji. W przerwie każdy będzie miał okazję skosztować strasznie smacznych przekąsek.

Program Filmowy:

SPRAWCA – godz. 22:00 (Czas trwania: 101 min.)

Reżyserka Jennifer Reeder zabierze widzów w mroczną podróż przez historię zbuntowanej nastolatki, która odkrywa tajemnice rodzinnej magii i stawia czoła nieznanych koszmarów. Jonny, główna bohaterka, w dniu swoich 18. urodzin dziedziczy nadprzyrodzoną moc znaną jako „Wieczność”. Ta moc stanie się kluczem do odkrycia tajemnic porwań jej kolegów z klasy. „Sprawca” to film, który z pewnością poruszy każdego – niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem tradycyjnego horroru czy szukasz czegoś zupełnie nowego.

VIOLETTA – godz. 23:45 (Czas trwania: 92 min.)

Historia dziecięcych zaginięć w małym miasteczku Miles stawia je w stanie szoku. Chora matka, Sonia, obawia się, że nieuchwytna zła siła wkrótce pozbawi wzroku jej 11-letnią córkę, Violettę.

Bilety i Szczegóły:
Data: 31 października
Godzina: 22:00
Lokalizacja: Kino Centrum
Cena biletu: 30 zł

Jeśli jesteś gotowy na niezapomnianą dawkę strachu i emocji, Noc Horrorów w Kinie Centrum jest miejscem, gdzie te wszystkie przeżycia się zrealizują. Doświadczysz niesamowitego klimatu Halloweenowej nocy, pełnej nieznanych historii i strasznych tajemnic. Przygotuj się na przerażającą przygodę!

Źródło: WCK

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content