Przejdź do treści

Nasze Miejsce… pomoc dla Warsztatu Terapii Zajęciowej „Promyczek”

Informacje, 17 lipca 2023 11:05

Warsztat Terapii Zajęciowej "Promyczek" zaprasza Państwa do wsparcia zrzutki. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na wymianę okien i parapetów (wewnętrznych i zewnętrznych), drzwi w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej „Promyczek", ułożenie podjazdu, parkingu i chodnika z kostki brukowej oraz montaż bramy i wymiana ogrodzenia.

W ramach programu PFRON pn.: „Wyrównywanie różnic między regionami III, obszar F” WTZ złożył projekt pod nazwą: „Wymiana okien i parapetów (wewnętrznych i zewnętrznych), drzwi w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej „Promyczek”, ułożenie podjazdu, parkingu i chodnika z kostki brukowej oraz montaż bramy i wymiana ogrodzenia”.

Całkowita wartość projektu wynosi 273 810,32 zł, 180 000,00 zł z tej Promyczki mają zagwarantowane z wyżej wymienionego programu PFRON. Brakujące środki w wysokości 93 810,32 zł to wkład własny, który Fundacja „Promyczek” – organ prowadzący warsztat – musi wyciągnąć z przysłowiowego kapelusza.

Naszym marzeniem jest zebranie całej kwoty na wkład własny, tylko wtedy będziemy mogli zrealizować ten projekt. Drodzy Przyjaciele…wiemy, że z Waszą pomocą uda nam się. Już niejednokrotnie pokazaliście nam, że jesteście z nami. W listopadzie i grudniu 2020r. nie zostawiliście nas samych, byliście do momentu uruchomienia warsztatu. To także dzięki Wam od grudnia 2020r. prowadzimy prężne działania w obszarze rehabilitacji społecznej i zawodowej dla 22 Uczestników – dorosłych osób niepełnosprawnych -czytamy na Facebooku Warsztatu.

Źródło: Warsztat Terapii Zajęciowej „Promyczek”

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content