Przejdź do treści

Napadł na stację paliw. Teraz szuka go policja

Informacje, 30 grudnia 2015 11:18

​Policjanci z Andrychowa szukają mężczyzny, który 29 grudnia z założoną na głowie kominiarką wtargnął do budynku stacji paliw w Andrychowie. Poszukiwany groził pracownikowi stacji przedmiotem przypominającym pistolet, zażądał od niego wydania pieniędzy i telefonu komórkowego.

Podziel się

Do zdarzenia doszło przy ul. Krakowskiej ok. godz. 18.30. – Sprawcy nie udało się okraść pracownika stacji. Został spłoszony – informuje policja. 
Poszukiwany to mężczyzna w wieku ok. 20 lat, ma 180 cm  wzrostu, szczupłej budowy ciała. Był ubrany w kurtkę zimową i spodnie w ciemnych kolorach, na głowie miał kominiarkę, prawdopodobnie charakterystycznie wystające kości policzkowe – czytamy w opisie nadesłanym przez rzecznika policji.
– Mężczyzna nadal jest poszukiwany, w związku z tym policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę o podobnym rysopisie lub w tych godzinach przejeżdżały lub widziały w rejonie tzw. ”guziczarni” mężczyznę oddalającego się z  miejsca zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny z Komisantem Policji w Andrychowie pod nr 033 8753371 lub alarmowy 997 (zapewniamy anonimowości).

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content