Przejdź do treści
Reklama

Najsłodsze ciacho na świecie!

Informacje, 01 sierpnia 2022 09:03

W miniony weekend w kościele św. Stanisława BM w Andrychowie zorganizowano Kiermasz ciast, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie Oliwiera z Wadowic. Każdy, kto nie znał do tej pory historii małego Wojownika, z pewnością już zna i gotowy jest nieść mu pomoc!

Jak pisze organizatorka akcji Ludmiła Dudek-Wieczorek: – Chciałam uzbierać chociaż 10 tysięcy, takie miałam ciche marzenie. Zbiórka nawet mnie przerosła! Moja Armia i Ja nie spodziewaliśmy się tego! To jest niewyobrażalne, choćby dlatego, że na organizację kiermaszu miałyśmy 3 dni i z większością osób z mojej Armii poznałyśmy się osobiście w sobotę.

W trakcji 2 dni zbiórki na leczenie małego Oliwiera uzbierano 36.005 zł (na zrzutkę akcji: Wirtualne Ciacho Andrychów uzbierano 1525 zł, na kiermaszu do puszek 34 290,00 zł i 40 euro oraz orzechy włoskie, które przyniosła pewna mieszkanka, aby można je było wykorzystać do następnych ciast.

W imieniu rodziców Oliwiera, Mnie i mojej Armii – Dziękujemy! – pisze ze wzruszeniem Ludmiła Dudek-Wieczorek. – Pyszne ciasta, muffinki, ciasteczka, które wypełniały pudełka to dzieło osób, które bezinteresownie włączyły się do akcji. Firmy, które BEZINTERESOWNIE same zaoferowały swoją pomoc.Wielkie dzięki dla:
Lamipak – Szymon Żydek i Angelika Żydek
WuZetka pracownia cukiernicza-kawiarnia
Słodki Zakątek u Jacka
Pracownia Wypieków Słodki Matie
Katarzyna Paleczny Dietetyk Kliniczny
Piekarnia Zemanek z Wadowic
i wszystkich tych, którzy nas wsparli bezinteresownie!

A przede wszystkim podziękowania należą się Proboszczowi Parafii św. Stanisława BM w Andrychowie za udostępnienie miejsca na zbiórkę. – Najciężej jest zacząć. Ksiądz proboszcz zaufał nam i to dzięki niemu mamy następną lawinę kiermaszy.

Warto dodać, iż Zbiórka na Wirtualne Ciacho Trwa nadal.

Zjedz z nami ciacho najsłodsze na świecie! Wpłać dowolną sumę i podpisz Wirtualne Ciacho Andrychów klikając na www.siepomaga.pl/oliwier-sma

Ponadto Organizatorka prosi o wsparcie: Teraz zmagamy się z brakiem funduszy na puszki do zbierania pieniędzy, plakaty i ulotki. Jeśli chcesz żeby Twoje ofiarowane pieniądze pomnożyły się w szybkim tempie, wpłać 20 zł na https://pomagam.pl/druzyna_oliwiera 20 zł = 1 puszka, 5 plakatów i 20 ulotek. Nasi wolontariusze wykorzystają je w 100%.

Oprac. p Fot. Ludmiła Dudek-Wieczorek

Podziel się
Skip to content