Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Nagrodzeni za propagowanie trzeźwości

Informacje, 21 lutego 2020 12:57

​Dziś w Urzędzie Miejskim w Andrychowie zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursów zrealizowanych w ramach kampanii „No promil – no problem. Trzeźwa Małopolska”.

Podziel się

Kampania była realizowana w gminie Andrychów od września do listopada 2019 roku. Dział profilaktyki środowiskowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie w ramach tej kampanii zorganizował cykl akcji profilaktycznych pod nazwą „Łańcuch trzeźwości”. Uczniowie dziesięciu gminnych szkół pojawili się przy ulicach i wspólnie z policją propagowali trzeźwość. Dziś nagrody otrzymali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym, literackim i multimedialnym. – Chcielibyśmy podziękować pedagogom i nauczycielom ze szkół, które przyłączyły się do kampanii za aktywną koordynację działań szkolnych – mówi Marta Kajzer, kierownik działu profilaktyki środowiskowej OPS w Andrychowie. 
Nagrody dziś wręczali burmistrz Tomasz Żak, wiceburmistrz Wojciech Polak, dyrektor OPS w Andrychowie Elżbieta Prus, kierownik działu profilaktyki środowiskowej OPS w Andrychowie Marta Kajzer. 

Laureaci konkursów XII edycji kampanii No promil – No problem 2019

Gmina Andrychów

NAGRODY:
Kryspin Adamczyk – SP nr 2 w Andrychowie
Beata Babińska – SP nr 4
Kamila Lachendro – ZSS w Zagórniku
Antonina Zielińska – SP nr 2
Wiktoria Mieszczak, Aleksandra Szczerba – SP nr 4

WYRÓŻNIENIA MULTIMEDIALNE:
Mateusz Kłoput (Andrychów)
Antoni Gierszewski (Andrychów)

WYRÓŻNIENIA LITERACKIE:
Patrycja Micorek (Andrychów)

WYRÓŻNIENIE ZA PRZEKAZ ARTYSTYCZNY:
Natalia Noga (Andrychów)

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama