Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Nagrody dla nauczycieli

Informacje, 15 października 2021 12:53

Dziś nauczyciele andrychowskich szkół i przedszkoli, a także dyrektorzy tych placówek odebrali Nagrody Burmistrza Andrychowa, przyznane z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W sumie nagrody – w wysokości od 2,5 tys. zł do 4 tys. zł – odebrało 29 osób. Jak powiedział burmistrz Tomasz Żak, który razem ze swoim zastępca Wojciechem Polakiem wręczał nagrody, wszyscy andrychowscy nauczyciele zasługują na nagrody, ale wśród nich trzeba wybrać najlepszych.

Oprócz samych pedagogów nagrodzeni zostali także dyrektorzy placówek oświatowych – szkół i przedszkoli. List gratulacyjny i nagrodę rzeczową odebrała natomiast dyrektorka Agata Nizińska z niepublicznej szkoły w Brzezince. Ponieważ to nie gmina jest tam „organem prowadzącym”, ale Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich, więc w taki sposób władze mogły podziękować pani dyrektor za jej pracę.

W imieniu wszystkich wyróżnionych za docenienie nauczycielskich wysiłków podziękował władzom gminy Zbigniew Grabowski, dyrektor ZSS w Sułkowicach Bolęcinie. Uroczystość, która odbyła się w Adrii przygotował Andrzej Szafrański, dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty. n

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content