Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Moto Show Andrychów

Informacje, 19 września 2020 07:55

Już jutro (niedziela, 20 września) odbędzie się 7. edycja imprezy dla fanów motoryzacji, organizowana na terenie andrychowskiego stadionu sportowego i okolicy. - Gwarantujemy dobrą zabawę wśród pięknych i szybkich samochodów, pomruku silników, widowiskowych pokazów oraz atrakcji dla całej rodziny – zachęcają organizatorzy.


Jak co roku, program imprezy jest pełen atrakcji. Organizatorzy przygotowali m.in. zawody sportowe dla kierowców amatorów oraz kierowców z licencją sportową.

PROGRAM:
10:00 – 17:00 Zlot Pojazdów Modyfikowanych i Sportowych
10:00 – 17:00 Zlot Pojazdów Zabytkowych i Amerykańskich
11:30 – 13:30 Konkursy dla uczestników Zlotu samochodów Zabytkowych i Amerykańskich
1 – Najstarszy samochód zlotu
2 – Najładniejszy samochód zlotu
3 – Najładniejszy polski samochód zlotu
4 – Najładniejszy amerykański samochód
13:30 – 14:00 Pokazy: Drift, Stunt,
14:00 – 16:00 Konkursy dla uczestników Zlotów samochodów Modyfikowanych i Sportowych
1 – Najładniejszy Samochód zlotu
2 – Najniższy samochód zlotu
3 – Felga zlotu
4 – Najbardziej widowiskowe zawieszenie air ride
5 – Zawody Car Audio:
– Amator
– Pro
6 – Najgłośniejszy wydech zawody w 2 kategoriach:
– Benzyna
– Diesel
16:00 – 16:30 Pokazy: Drift, Stunt
17:00 – Rozdanie Nagród dla uczestników zlotów
19:00 – Po rozdaniu nagród zapraszamy Wszystkich na „Moto Party” do „Restauracji Nad Basenem”. Przez cały czas trwania imprezy atrakcje dla dzieci i młodzieży:
– Symulatory jazdy
– Zamki dmuchane
– Paintball
– Gokarty
– Samochody zdalnie sterowane i wiele innych.

Podczas Moto Show Andrychów zorganizowana zostanie zbiórka dla małego Fabianka, który toczy nierówną walkę o swoje życie. Nasz dzielny wojownik przeszedł pomyślnie już trzy operacje. W pierwszej dobie życia miał zamkniecie przepukliny oponowo-rdzeniowej. 12 września 2019 – założenie bandingu na tętnicy płucnej, 10 czerwca 2020 przeszedł operację serca, dzięki której serduszko zostało naprawione, a Fabian może teraz walczyć dalej o rączki które są niewykształcone. Lewą rączką niestety nie porusza, ale prawą, mimo deformacji bawi się, chwyta różne przedmioty pomagając sobie jeszcze nóżkami. Dziecko karmione jest przez sondę do czasu kolejnego zabiegu. Jest tymczasowo cewnikowany co 6 godzin. Fabianek jest bardzo ufnym, pogodnym i zawsze uśmiechniętym dzieckiem, pomimo tego, że większość swojego krótkiego życia spędził w Szpitalach i Klinikach (246 dni). To dzięki wszystkim wspaniałym ludziom o wielkich sercach Fabianek tak dzielnie walczy i jak do tej pory wygrywa. Dzięki lekarzom, znajomym, darczyńcom, fundacjom i wszystkim ludziom dobrej woli Fabiś robi tak wielkie postępy za co bardzo wszystkim dziękujemy. Przed nami jeszcze długa i kosztowna droga do tego, aby życie maleństwa mogło być w miarę normalne, ale wierzymy że z waszą pomocą, razem, wspólnie damy radę i rączki Fabianka będą mogły być zoperowane. Fundacja Pomaluj Nasz Świat

Źródło: Moto Show Andrychów

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content