Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Morsowanie dla Karolka

Informacje, 08 lutego 2021 08:56

- Walentynki to czas uczuć, dobroci i miłości. Ten dzień będzie zwieńczeniem zbiorki na operację nóżek Karolka Bromboszcza z Pszczyny. Karol w tym dniu będzie z nami wraz z rodzicami i swoim braciszkiem bliźniakiem Frankiem. Balony serca, rekin (niespodzianka), ścianka do zdjęć… Ciasto, ciasteczka i słodkości za grosik do puszki dla Karolka - zachęcają Organizatorzy akcji.

14 lutego o godz. 9:30 w Porąbce zorganizowany zostanie finał akcji KaroLove Walentynki z Morsami. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Czteroletni Karol, jeden z braci bliźniaków, od urodzenia ma niesprawne nóżki. Choć jest tak mały, przeszedł już cztery operacje. W wyniku błędnych decyzji lekarzy Karolek do końca życia będzie musiał walczyć o sprawność – jego nogi przestały prawidłowo rosnąć, obecnie są wielkości kończyn rocznego dziecka. Karolka czeka również przeszczep kości. Celem zbiórki jest pokrycie kosztów leczenia Karolka – konieczna jest operacja nóżek w klinice w Wiedniu, rehabilitacja, zakup sprzętu do ćwiczeń i leków. Muszą również zostać pokryte koszty podróży do Wiednia i samego pobytu w klinice. Zabieg zaplanowano na luty 2021 r. Sam zabieg i koszty leczenia to wydatek ok. 20 000 złotych, potrzebne są jeszcze środki na pokrycie kosztu kilkakrotnych przejazdów na konsultacje i zmianę gipsu.


Dla rodziców chłopca to zbyt duży wydatek, dlatego proszą o wsparcie – sprawność i przyszłość Karola zależy od Państwa dobrego serca.


Organizator: Fundacja “Warto żyć dla kogoś” oddział Tychy 9 Gwiazd Południa

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content