Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Młodzieżowe wyzwanie czytelnicze wraca do Andrychowa

Informacje, 21 stycznia 2026 15:14

Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie ponownie zaprasza nastolatków do udziału w akcji promującej czytelnictwo. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie młodzieży ofertą biblioteki, przygotowano specjalne wyzwanie czytelnicze, które łączy dobrą zabawę z rozwijaniem pasji do książek.

Zasady udziału są proste. Wystarczy zgłosić się do biblioteki i odebrać Kartę Młodzieżową, na której znajdują się zadania do wykonania. Za realizację kolejnych wyzwań uczestnicy otrzymują od bibliotekarzy pieczątki. Uzupełnioną kartę należy oddać do biblioteki do ostatniego piątku listopada (27.11.2026 r.).

W grudniu spośród wszystkich uczestników akcji zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Kartę Młodzieżową można odebrać już dziś – organizatorzy zachęcają, by zaprosić do udziału także znajomych.

Wyzwanie czytelnicze to nie tylko promocja czytania, ale przede wszystkim świetna zabawa i okazja do aktywnego spędzenia czasu w bibliotece. Regulamin akcji dostępny jest na stronie: https://biblioteka.radioandrychow.pl/

Źródło: MBP w Andrychowie

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Przejdź do treści