Przejdź do treści

Młodzi i zdolni aktorzy w akcji

Informacje, 16 września 2023 07:40

To był wyjątkowy wieczór w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Dwie grupy teatralne zaprezentowały piękne spektakle w których można było zobaczyć świetną grę młodych aktorów, wyjątkową scenografię i przyciągające uwagę efekty wizualne.

W piątkowy wieczór jako pierwszy na scenie zaprezentował się Teatr ruchu FORMA działający przy Domu Kultury w Inwałdzie ze spektaklem „Wspomnienie”. Inspirację do tego pięknego widowiska stanowi „Mały Książę” Antoine’a de Saint – Exupery’ego. Na deskach MDK mogliśmy zobaczyć: Magdalenę Gracę, Joannę Gracę, Amelię Lachendrowicz, Lilę Stuglik, Joannę Setla, Roksanę Kopeć, Maję Piekarczyk, Anielkę Rusinek, Emily Hoffman, Piotra Rusinka, Kacpra Frasia, Igora Niedzielę i Mateusza Trojaka. Reżyserem jest Aneta Lachendro, kierownik Domu Kultury w Inwałdzie.

O 19.00 przyszedł czas na aktorów z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie, którzy zaprezentowali spektakl „Pierwsza lepsza, czyli nauka zbawienna” wg sztuki mistrza Aleksandra Fredry. Obsada komedii, w reżyserii Krystyny Pyzio i Katarzyny Kocemby: Jakub Senyszyn, Karolina Chrapkiewicz, Emilia Jura, Konrad Tomala oraz Amelia Jura.

rf Fot. Robert Fraś

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content