Przejdź do treści

MKS wygrał z Volleyem Rybnik

Sport, 15 października 2022 22:17

W trzeciej kolejce II ligi siatkarzy drużyna MKS-u Andrychów pokonała niżej notowany TS Volley Rybnik 3:0, w setach do 19, 22 i 19. To już drugie zwycięstwo andrychowian w tym sezonie.

Zespół z Rybnika miał dotychczas na koncie tylko jeden punkt za porażkę 2:3 z MCKiS-em Jaworzno, a podopieczni grającego trenera Macieja Fijałka zgromadzili przed tym meczem trzy oczka, pokonując AT Jastrzębski Węgiel 3:1 i przegrywając 0:3 ze wspomnianą ekipą z Jaworzna. Na parkiecie dominowali andrychowianie, którzy w każdym z setów wypracowali sobie solidną, kilkupunktową przewagę. Volley najbliżej zwycięstwa był w drugiej partii, w której MKS wygrał do 22.

Podopieczni trenera Fijałka dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty, które dają im piątą lokatę. Na czele z ośmioma punktami MCKiS Jaworzno i Karpaty Krosno.

A już w następnej kolejce 22 października w Andrychowie lokalne derby z siódmym w tabeli Kęczaninem Kęty.

Z Volleyem MKS zagrał w składzie (za facebook.com/mksandrychow1): Maciej Fijałek, Jakub Gaweł, Maciej Maryon, Piotr Munik, Jakub Dyrcz, Jakub Bochenek, Karol Gawina, Mikołaj Być, Arkadiusz Sordyl, Michał Krawczyk, Wiktor Haduch, Szymon Janus, Dawid Krysta.

gs

Podziel się
Skip to content