Przejdź do treści

MKS Andrychów zwycięsko zainaugurował sezon FOTO

Sport, 30 września 2023 21:03

W pierwszym meczu sezonu 2023/2024 II ligi siatkarzy MKS Andrychów pokonał UKS Bobrowniki 3:0 (w setach do 21, 15, 27).

Starcie MKS-u z beniaminkiem drugoligowych rozgrywek chwilami było wyrównane, ale w decydujących momentach to andrychowianie okazywali się skuteczniejsi, punktując rywali. Po zwycięstwie podopiecznych Macieja Fijałka i Piotra Munika w pierwszym secie, na początku drugiej partii zespół z Bobrownik długo nie mógł odnaleźć się na parkiecie, seryjnie tracąc punkty. Najwięcej emocji było w końcówce trzeciego seta, który MKS wygrał na przewagi.

Na inaugurację andrychowscy siatkarze notują więc komplet punktów, a już w drugiej kolejce rozegrane zostaną w Andrychowie lokalne derby, w których MKS zmierzy się z Kęczaninem Kęty.

W sobotni wieczór fani andrychowskiej siatkówki mogli obejrzeć na parkiecie nie tylko nowych graczy MKS-u, ale też efektowne nowe stroje, które na 30-lecie klubu nawiązują do tradycji miejskiego sportu.

MKS zagrał w składzie (za facebook.com/mksandrychow1): Mateusz Nowak, Jakub Gaweł, Maciej Maryon, Daniel Żuchowski, Jakub Madej, Maciej Fijałek, Karol Gawina, Dmytro Kapelus, Bartłomiej Ochoński, Konrad Pacholski, Maciej Janikowski, Marcin Zabawa, Jakub Filipczak.

gs

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content