Przejdź do treści

MKS Andrychów zdobył trzy punkty w Jaśle

Sport, 11 lutego 2023 20:14

W 17. serii spotkań II ligi siatkarzy drużyna MKS-u Andrychów zwyciężyła 3:1 z MOSiR-em Jasło i dopisała do swojego konta kolejny komplet punktów. Jednocześnie swoje mecze wygrał Hutnik Kraków oraz MCKiS Jaworzno, a więc w czołówce tabeli zachowane zostało status quo.

Starcie z niżej notowanym zespołem z Jasła nie przyniosło niespodziewanych rozstrzygnięć, bo to podopieczni grającego trenera Macieja Fijałka byli faworytami. Miejscowych stać było na urwanie andrychowianom tylko jednego seta, a więc MKS dopisał do swojego konta kolejne trzy punkty i ma ich już 39.

Swoje mecze w tej kolejce wygrali też siatkarze Hutnika Kraków i MCKiS-u Jaworzno, pokonując odpowiednio Volley Rybnik 3:0 i Extrans Sędziszów 3:0. Wobec tego w czołówce drugoligowej tabeli nic się nie zmienia – wiceliderujący Hutnik ma jeden punkt więcej od MKS-u, a jaworznianie wyprzedzają krakowian o pięć oczek.

Osiemnasta kolejka rozegrana zostanie dopiero za dwa tygodnie, a andrychowianie zmierzą się wtedy u siebie z plasującym się na piątym miejscu Extransem Sędziszów.

MKS w Jaśle zagrał w składzie (za facebook.com/mksandrychow1): Maciej Fijałek, Jakub Gaweł, Maciej Maryon, Piotr Munik, Jakub Dyrcz, Jakub Bochenek, Jakub Filipczak, Karol Gawina, Mikołaj Być, Arkadiusz Sordyl, Michał Krawczyk, Wiktor Haduch, Dawid Krysta, Kamil Bodzek.

gs

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content