Przejdź do treści

MKS Andrychów zagra o mistrzostwo województwa kadetów. Rywale grupowi już znani!

Sport, 07 lutego 2023 11:33

Od piątku do niedzieli (10-12 lutego) w hali przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nowym Sączu rozgrywany będzie finałowy turniej siatkarski o mistrzostwo województwa kadetów. W gronie sześciu rywalizujących w nim drużyn jest MKS Andrychów.

Podobnie jak w niedawnym turnieju juniorów zespoły zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. MKS Andrychów, który w sezonie ligowym grał w grupie zachodniej i zakończył zmagania w niej na drugiej pozycji zmierzy się teraz z mistrzem grupy wschodniej – Dunajcem Nowy Sącz (mecz w piątek o godz. 17.00) oraz trzecim zespołem grupy wschodniej GKPS Gorlice (spotkanie w sobotę o godz. 10.00). W drugiej grupie eliminacyjnej spotkają się Sparta Kraków (mistrz grupy zachodniej), Radwan MDK Kraków (wicemistrz grupy zachodniej) oraz MKS Proszowiece, który zajął trzecia drużyna grupy zachodniej.

Do półfinału awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Mecze półfinałowe zaplanowano na sobotni wieczór (17.00 i 19.00), a spotkania o miejsca zostaną rozegrane w niedzielę o godz. 10.00 (mecz o III miejsce) i 12.00 (finał).

woc Fot. Wojciech Ciomborowski  

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content