Przejdź do treści
Reklama
Reklama

MKS Andrychów wygrał z Energą Czarnymi Słupsk AKTUALIZACJA

Sport, 25 kwietnia 2021 20:18

W niedzielne przedpołudnie drużyna MKS-u Andrychów rozegrała swój ostatni mecz turnieju finałowego o awans do II ligi siatkarek. Podopieczne trener Beaty Książek bez problemów pokonały Energę Czarnych Słupsk 3:0. Mimo to nie udało im się wygrać turnieju i wywalczyć awansu.

Mecz z zespołem ze Słupska był dla MKS-u zdecydowanie najłatwiejszy w całym turnieju, bo drużyna Energi Czarnych nie miała argumentów, aby zagrozić wynikowi. Po trzech spotkaniach andrychowianki mają więc na koncie dwa zwycięstwa i porażkę.

Teraz muszą czekać do wieczora na rozstrzygnięcie meczu Trójki Kobyłka z ekipą z Opola, bo to opolanki są na najlepszej drodze do triumfu w turnieju i awansu do II ligi (wygrały swoje dotychczasowe mecze, a MKS pokonały 3:2).

AKTUALIZACJA

W wieczornym meczu drużyna z Opola pokonała Trójkę Kobyłka 3:2 i zajęła pierwsze miejsce w turnieju, premiowane awansem do II ligi. Andrychowiankom zabrakło więc bardzo niewiele do końcowego triumfu, bo w bezpośrednim starciu z opolankami przegrały po tie-breaku.

gs, foto: youtube.com / TELEWIZJA KOBYŁKA

Podziel się
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Reklama
gabinet dietetyczny-baner
Reklama
Skip to content