Przejdź do treści
Reklama
baner-reklamowy-Leroy-Merlin-oferty-pracy
Reklama

MKS Andrychów rozpoczyna play-off z TKS Tychy

Sport, 12 marca 2021 08:50

Przed nami duża porcja siatkarskich emocji. W II lidze mężczyzn czas na fazę play-off, w której MKS Andrychów (lider po fazie zasadniczej) stawi czoła czwartemu w tabeli TKS-owi Tychy.


Walka pomiędzy tymi zespołami toczyć się będzie o prawo gry w turnieju półfinałowym o awans do I ligi, które zyska zwycięzca pojedynku – gra toczy się do trzech wygranych meczów. Pierwsze dwa spotkania już w ten weekend w Andrychowie – w sobotę o godzinie 18 i w niedzielę o godzinie 17. Mecze toczyć się będą za zamkniętymi dla publiczności drzwiami, ale dostępna będzie relacja na żywo w internecie – szczegóły na profilu MKS-u Andrychów na Facebooku.

Ważny mecz rozegra także żeńska drużyna seniorska MKS-u Andrychów. Wiceliderujące w tabeli I ligi małopolskiej podopieczne trener Beaty Książek w sobotę o godzinie 15 zmierzą się u siebie z trzecim w tabeli Kęczaninem Kęty, który legitymuje się takim samym dorobkiem punktowym. To spotkanie również będzie można obejrzeć na żywo w internecie – szczegóły na Facebooku MKS-u Andrychów.

gs

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
gabinet dietetyczny-baner
Reklama
wydarzenia kulturalne baner
Skip to content