baner-reklamowy-Leroy-Merlin-oferty-pracy
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

MKS Andrychów pokonał TKS Tychy po raz drugi

Sport, 14 marca 2021 19:14

W niedzielny wieczór siatkarze MKS-u Andrychów i TKS-u Tychy rozegrali prawdziwy siatkarski dreszczowiec. Choć tyszanie prowadzili już 2:0 i mieli w górze piłki meczowe, andrychowianie odwrócili losy meczu i wygrali 3:2.

Niedzielne starcie rozpoczęło się podobnie jak sobotnie, ale tym razem to zespół z Tychów wyraźnie przeważał. TKS szybko wyszedł na prowadzenie 2:0, ale andrychowianie się nie poddawali. W trzecim secie walka była tak zacięta i wyrównana, że toczyła się aż do stanu 34:32! TKS Tychy mógł zamknąć mecz w trzech setach, bo w górze były piłki meczowe, ale to andrychowianie wyszli zwycięsko z tej próby nerwów.

MKS wygrał tę kluczową partię i później kontynuował marsz po zwycięstwo. W czwartym secie oraz tie-breaku gospodarze zaprezentowali skuteczną siatkówkę, odrabiając straty i przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Po dwóch meczach fazy play-off MKS prowadzi 2:0. W przyszły weekend walka przenosi się do Tychów, a andrychowianom wystarczy już tylko jedno zwycięstwo, aby zakwalifikować się do turnieju półfinałowego o awans do I ligi.

MKS Andrychów – TKS Tychy 3:2 (17:25, 23:25, 34:32, 25:18, 15:13)