Przejdź do treści

Mikołajowy, charytatywny turniej dla Olafa

Informacje, 21 listopada 2023 12:55

Andrychowska Liga Darta i Restauracja Sami Swoi zachęcają do wzięcia udziału w charytatywnym turnieju darta. Akcja odbędzie się 9 grudnia 2023 o godz. 16.00 w Restauracji Sami Swoi w Andrychowie #pomagamyswoim w szczytnym celu, specjalnie dla Olafa Gierszewskiego.

Olaf urodził się w lipcu 2013 r. z ciężką wadą serca jaką jest zespół hipoplazji lewego serca HLHS,  jest to wada wrodzona, polegająca na nieprawidłowym wykształceniu lewej komory serca. Oznacza to, że ma tylko połowę serduszka. Olafek w 6 dobie życia miał pierwszy z trzech etapów operacji serca. Dziecko boryka się również z zaburzeniami rytmu serca, tachykardią. Zaburzenia te są dla niego bardzo niebezpieczne, gdyż nie dają one żadnych oznak dolegliwości. Tylko czułość rodziców i monitorowanie serduszka dają szansę na szybką reakcję i natychmiastowy dojazd do szpitala. Pomimo przyjmowanych dużej ilości leków zapobiegających arytmii, miał już trzy razy wykonywaną kardiowersję elektryczną. Olaf czeka teraz na kwalifikację do drugiego etapu operacji, którą będzie miał wykonaną w szósty lub siódmym miesiącu życia. Ciągłe wizyty u lekarzy specjalistów oraz badania, są dla rodziców dużym wydatkiem. Pomimo ciężkich chwil jakie Olaf już przeszedł jest cudownym dzieckiem, dzielnie walczącym o życie, który obdarza rodziców radosnym uśmiechem. Zwracamy się do Państwa z prośba o pomoc w dalszym leczeniu Olafka. Będziemy Państwu niezmiernie wdzięczni za każdy dar  – czytamy na profilu Fundacji Zdążyć z Pomocą, której chłopiec jest podopiecznym.

Informacje organizacyjne:
Maksymalna ilość graczy to 40. Zapisy na turniej przyjmowane są do 8 grudnia 2023 r. pod numerem telefonu 795 018997 lub bezpośrednio na stronie ALD! Turnie rozgrywany w systemie best of 3, double out.
Wpisowe 30 zł przekazywane w całości dla Olafcia.

Źródło: Restauracja Sami Swoi

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content